0
Filtrele

Ahşap Saat

  • 1 / 7

Ahşap Saat

Doğallıktan vazgeçemeyenlerden misiniz? Öyle ise ahşap duvar saatleri tam size göre! Duvarınız bir saate ihtiyacı var, fakat eviniz rustik ve ahşap ağırlıklı döşediğiniz için bir türlü aradığınız duvar saatini bulamıyorsunuz. Endişelenmeyin, duvar saati arayışınız Dekorazon.com ile son bulacak! Doğadan ilham alan ahşap formuyla birbirinden harika ahşap duvar saatlerini eminiz ki çok beğeneceksiniz!

El yapımı masif ahşap duvar saatleri ve mdf ahşap saatleri dekorasyonlarınızın havasını değiştirecek türde! Ev, ofis, restoran ve kafe gibi mekânlarınıza doğal bir görünüm ekleyecek ahşap duvar saati modelleri, desen ve renkleriyle duvar dekorasyonlarınızı süsleyecek!

Ayrıca el işçiliği ile yapılmış el yapımı ahşap saatler, mekânlarınıza özel ve samimi bir etki katacaktır. Ahşap saatler, aynı zamanda saat merakı olanlar için iyi bir hediye alternatifi olabilir. Ahşabın doğallığını ev dekorasyonunuza yansıtacak birbirinden harika ahşap saatlere mutlaka göz atın!

Ahşap Saat Fiyatları

Ahşap duvar saat fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından farklılık gösterebilir. Tabii el işçiliği ile yapılan özel el yapımı ahşap saatlerin de fiyatları normal ahşap saatlere göre farklıdır. Hem ucuz hem kaliteli ahşap saati arayışındaysanız, Dekorazon.com sizin için iyi bir seçim!