0
Filtrele

Ahşap Tablo

  • 1 / 10

Ahşap Tablo

Duvar dekorasyonlarınız için tablo modeli seçerken farklılığı arayanlardan mısınız? Öyle ise ahşap tablolar tam da size göre! Son zamanların popüler tablo çeşitlerinden olan ahşap tablolar, dekorasyonlarınızı yeniden hareketlendirecek!

Köknar ağacı, huş ağacı, çam ağacı ve mdf gibi ahşap malzemelerden yapılan ahşap tablolar ile dekorasyonlarınıza doğal bir görünüm ekleyebilirsiniz. Ahşabın form bulduğu, el işçiliği ile yapılan ahşap tablolar ile mekânlarınıza rustik ve modern bir stil kazandırabilirsiniz. Sevdiğiniz figürlerden ilham alınarak tasarlanan ahşap tablolar antre, salon, yatak odası, mutfak gibi evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz.

Ayrıca tablo seven arkadaşlarınız için de ahşap tablolar özel bir hediye alternatifi olacaktır. Doğal görünümlü ve el işçiliği ile yapılmış birbirinden özel ahşap tablo modellerine Dekorazon.com’dan sahip olabilirsiniz.

Ahşap Tablo Fiyatları

Duvarlarınızda özel bir hava katacak ve kombinlemesi de çok kolay olan bu ahşap tabloların fiyatları, marka, ölçü ve kullanılan malzeme unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Ahşap tablo model çeşitliliğimize Dekorazon.com’un tablo kategorisinden ulaşabilirsiniz. Üstelik ahşap tablolar birkaç “tık” ile kapınıza kadar geliyor.