0
Filtrele

Amerikan Servis

Amerikan Servis

Sofra konseptinizi renklendirmek mi istiyorsunuz? O halde Dekorazon.com’un birbirinden şık Amerikan Servisleri tam da size göre! Desenlerinin büyüleyici etkisi ve renk tonlarındaki sıcaklığı; sofralarınıza aradığınız stili kazandırmaya hazır.

Dekoratif görünümlerinden dolayı tercih edilen Amerikan Servisleri, keçe, pamuk, keten gibi kumaş seçenekleriyle pratik ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyorlar. Seçkin markaların Amerikan Servisi takımlarına en uygun ve avantajlı fiyatlarla sahip olma şansı sunan Dekorazon.com ile özel ve modern Amerikan Servis modellerine tek bir “tık” ile rahatça ulaşabilir, göz kamaştıran bir sofra konsepti yaratabilirsiniz. Amerikan servis çeşitleri sofranıza dekoratif bir şıklık eklerken aynı zamanda da pratik kullanımlarından dolayı çok fazla tercih edilir. Üstelik hızlı sofra kurmanıza yardımcı olan Amerikan Servislerin fiyatları da diğer sofra örtülerine göre daha uygun.

Amerikan Servis Fiyatları

İster yuvarlak Amerikan servis isterseniz de kare Amerikan servis… Form ve desenleriyle sofranızı süsleyecek birbirinden şık ve kullanışlı Amerikan servis modelleri, en uygun fiyatlarıyla Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Amerikan servis fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hemen şimdi hızlı ve şık sofra kurmanıza yardımcı olacak Amerikan servislerinden sipariş verin, fırsatları kaçırmayın!