0
Filtrele

Antre Mobilyası

  • 1 / 10

Antre Mobilyası

Antreler, evimizin giriş bölümünü temsil eden önemli bölümlerinden biridir. Misafirlerinizi daha şık ve samimi antre dekorasyonu ile karşılamak sizin elinizde! Peki hem şık hem de daha kullanışlı antre dekorasyonuna nasıl sahip olabilirsiniz?

Antrenizde ferah bir etki yaratmak istiyorsanız, antre mobilyalarını seçerken çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, dar ve kısıtlı alana sahip antrelere, olduğundan daha dar ve boğucu bir etki katabilirsiniz.

Konsol üzerine mutlaka mekânlara derinlik kazandıran dekoratif aynaları kullanmalısınız ve sonrasında bitki ya da dekoratif objelerle süslemelisiniz. Konforlu bir görünüm için antrelerin vazgeçilmezi puf, minder ve tabure gibi mobilyaları da unutmayalım. Kapıdan içeri girdiğimizde ayakkabı ve montlarımızı düzenli bir şekilde konumlandırmamız için de ayakkabılık, portmanto veya askılığa ihtiyacımız olacaktır.

Dekorazon.com’un birbirinden modern ve uygun fiyatlı antre mobilyalarını incelemeye ne dersiniz? Antre çeşitliliğinden mutlaka evinize uygun antre mobilyası bulacaksınız. Birkaç “tık” ile kapınıza gelen antre modelleri her eve uyumludur. Aradığınız, ihtiyacınız olan antre modellerine hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlı antreleri sakın kaçırmayın!

Antre Fiyatları

Hayalinizdeki antre tasarımını evinize yansıtmak için bütçenizin dışına çıkmaya gerek yok. Antre fiyatları, mobilya seçimine, markasına, ölçü ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Dekorazon.com’un kampanyalı antreleri ile evinizin ihtiyacı olan antre dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Antre model çeşitliliğine mutlaka göz atın!