0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

1570 ürün listeleniyor.

Antre

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

1570 ürün listeleniyor.
  • 1 / 44

Antre

Antreler, evimizin giriş bölümünü temsil eden önemli bölümlerden biridir. Ferah bir etki için antre mobilyalarını seçerken çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, dar ve kısıtlı alana sahip antre bölümüne, olduğundan daha dar ve boğucu bir etki katabilirsiniz.

Dresuar üzerine mutlaka mekânlara derinlik kazandıran dekoratif aynaları kullanmalısınız ve sonrasında bitki ya da dekoratif objelerle süslemelisiniz. Konforlu bir görünüm için antrelerin vazgeçilmezi puf, minder ve tabure gibi mobilyaları da unutmayalım. Kapıdan içeri girdiğimizde ayakkabı ve montlarımızı düzenli bir şekilde konumlandırmamız için de ayakkabılık, portmanto veya askılığa ihtiyacımız olacaktır.

Dekorazon.com’un birbirinden modern ve uygun fiyatlı antre mobilyalarını incelemeye ne dersiniz? Antre çeşitliliğinden mutlaka evinize uygun antre mobilyası bulacaksınız. Birkaç “tık” ile kapınıza gelen antre modelleri her eve uyumludur. Aradığınız, ihtiyacınız olan antre modellerine hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlı antreleri sakın kaçırmayın!