0
Filtrele

Ayaklı Askılık ve Duvar Askısı

Gardıroplardan daha pratik ve kullanışlı olan askılıklar, her evde her bölümde karşımıza çıkabiliyor. Eve gelir gelmez, ister antrede ister yatak odasında elbet kıyafet ya da aksesuarlarımızı asmak için askılık arıyoruz. Dekorazon.com’un birbirinden kullanışlı ve her dekorasyona uyumlu askılık – duvar askısı modelleri ile bu arayışınız sona erecek!

Antreleri süsleyen ayaklı askılıklardan, yatak odalarında genelde kapı arkalarında olan duvar askılıklarına, banyo ve mutfaklarda kullandığımız havlu askılıklarına kadar aradığınız tüm askılık modelleri, indirimli fiyatlarıyla Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Dekoratif görünümleriyle de sıkça tercih edilen askılık çeşitleriyle, kıyafet ve aksesuarlarınızı daha pratik bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Dekorazon.com’un duvar askılık çeşitleri hem çok kullanışlı hem de dekoratif! Sıkça kullandığımız duvar askıları aslında dekorasyonumuza işlevsel çözümler sunar. Her zaman kolayınızda olmasını istediğiniz hırka çanta, kravat gibi aksesuarları konumlandırabileceğiniz birbirinden şık ve özgün tasarımlı duvar askısı modelleriyle aynı zamanda duvar dekorasyonlarınıza keyifli bir detay ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu askılar, banyo ve mutfak havlularınız için de ideal bir seçim olacaktır. İster ev isterseniz de ofisiniz için duvara kolayca monte edilen duvar askısı çeşitleri Dekorazon.com’da sizleri bekliyor!

Askılık / Duvar Askısı Fiyatları

Askılık / Duvar askısı fiyatları, marka, model, ölçü bakımından farklılık göstermektedir. Her keseye ve zevke hitap eden uygun fiyatlı askılık modellerini ve duvar askılarını Dekorazon.com’dan incelemeye ne dersiniz? İndirimli askılıkları sakın kaçırmayın!