0
Filtrele

Avize

  • 1 / 88

Avize

Hepimiz küçüklüğümüzden bu yana, tavanda asılı aydınlatma çeşitlerinden olan avizeleri hatırlarız. Taşlı avize modellerinin duvarda çıkardığı şekiller, yansıttıkları loş ışıklar, evlerimize hem daha zarif hem de ve sıcak bir görünüm katar.

Geçmişten günümüze uzanan avizeler, yıllardır tahtını koruyor. Hemen hemen her evde, her salonda karşımıza çıkan avize modelleri, ihtiyaç olmasa bile sundukları görsel şıklık nedeniyle tercih edilen aydınlatma çeşitlerinin en başında geliyor.

Avize Modellerinden Hangisi Evinize Daha Çok Uygun?

Öncelikli olarak seçtiğiniz mobilyanın stiline uygun olarak bir avize seçmelisiniz. Klasik bir koltuğa modern avize ya da modern koltuğa vintage sarkıt avize seçerseniz, dekorasyonunuzun stilini bir anda değiştirirsiniz ve karışık bir görünüm ortaya çıkabilir. Bu nedenle öncelikle avize asacağınız yerin ve mobilyalarınızın stiline karar vermeli, sonraki adımda ise avize seçmelisiniz.

Sarkıt Avize Fiyatları

Evinizin kalbini fethedecek Dekorazon.com, birbirinden şık ve zarif sarkıt avizeleri ile evinizi aydınlatacak! Yaşam alanlarının olmazsa olmaz parçalarından sarkıt avize modelleri, dekorasyonlarınıza olduğundan daha gösterişli bir etki getirecek. Işıltılarıyla parlayan klasik bir avize ya da yalın tasarımıyla öne çıkan sarkıt avize çeşitleri, evinizin havasını değiştiren ufak, fakat etkileyici detaylardan biri olacak. Kepçe, süzgeç ya da fincan gibi mutfak gereçlerinden yapılmış yaratıcı tasarımlara sahip sarkıt lambalar ile mutfak ve yemek odalarınıza hareketli bir stil katarken, kuş kafesi formlu sarkıt avizelerle de evinizin en özel bölümlerine özgün bir görünüm ekleyecek. Hem uygun hem de şık bir avize bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Dekorazon.com’un avize modelleri, her eve her keseye hitap ediyor. Dekorazon.com’un birbirinden şık ve uygun fiyatlı sarkıt avize modellerine şimdi göz atmaya ne dersiniz?