0
Filtrele

AYDINLATMA

POPÜLER KATEGORİLER

  • 1 / 155

AYDINLATMA

Dekorasyonun en önemli detaylarından biri de şüphesiz ki aydınlatmadır. Yaşam alanlarınızın en özel köşelerine vurgu yaparken, aynı zamanda ihtiyacımız olan aydınlığı sağlarlar. Öncelikle ev ve ofislerinizi dizayn ederken ışığın hangi köşeye yerleşeceğine ve nasıl bir aydınlatma modeli kullanacağınıza karar vermelisiniz.

Yaşam alanlarının en çok vakit geçirilen bölümlerinden olan salon ve oturma odalarında, özel aydınlatma dokunuşları ile bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz. Genellikle günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız dinlenme ve keyif köşelerinde ya da misafirlerinizi ağırlamak için kullandığınız bu bölümlerde rahatsız etmeyen ama şık tasarımından da ödün vermeyen salon avizelerini, lambader ve abajur modellerini tercih etmelisiniz.

Özgün tasarımları, işlevsellik ve kaliteyle harmanlayan Dekorazon.com, birbirinden şık aydınlatma modelleri ile çarpıcı bir dekorasyona sahip olmanıza yardımcı oluyor. Sevimli form ve desenlere sahip çocuk odası aydınlatma çeşitliliği, miniklerin odalarına tatlı bir soluk getirirken, zarif ve eğlenceli aydınlatma modelleri de koridor, salon, çalışma odaları gibi evinizin diğer alanlarına etkileyici bir stil kazandırıyor. Sehpa ya da dresuarların üzerine konumlandıracağınız ayaklı abajur modelleri, yaz akşamında bahçelerinizi aydınlatacak bahçe aydınlatmaları, salonlarınızı taçlandıracak sarkıt avizeler, merdiven ve koridorlarınızı aydınlatacak sensörlü lambalar, şıklığından ödün vermeyen modern avize modelleri Dekorazon.com ile birkaç tık uzağınızda!

Dekorazon.com’un birbirinden özel uygun fiyatlı aydınlatma modelleri ve ufak ışık oyunları ile aradığınız sıcaklığı mekânlarınıza yansıtmaya ne dersiniz? Uygun fiyatlı ev aydınlatma modellerini hemen inceleyin, fırsatları kaçırmayın!