0
Filtrele

Dekoratif Ayna

  • 1 / 4

Dekoratif Ayna

Zarafeti yansıtan aynalar, evlerin çehresini değiştiriyor! Dekoratif tamamlayıcılar arasında en özel ve işlevsel bir yere sahip olan dekoratif aynalar ile duvar dekorasyonlarınızı hareketlendirmeye ne dersiniz? Klasikten moderne aradığınız stil ve desenler, Dekorazon.com ile evinizin her köşesinde göz dolduracak! Salon, antre ve yatak odaları gibi bölümlere dekoratif görünümleriyle şık bir detay katarken, seçtiğiniz aynanın ebatlarına göre dekorasyonlara derinlik kazandırarak yaşam alanlarınıza daha geniş ve sıcak bir görünüm yansıtabilirsiniz. Kolayca monte edilebilen, eğlenceli figürlere sahip yapışkanlı parçalı aynalar, duvarlarınızda görsel bir şov yaratırken, boy aynaları ile özel köşelerinize şık bir ayrıntı katabilirsiniz.

Hangi Aynayı Nerede Kullanmalı?

Kıyafetlerimizi giydikten sonra aynaya bakma ihtiyacı hissederiz. Bu yüzden giyinme odası, yatak odası ve antre gibi bölümlerde boy aynası modellerini tercih edebilirsiniz. Son zamanların popüler ayna çeşitlerinden olan yapışkanlı parçalı aynalar, temaları ile eğlenceli bir görünüme sahip oldukları için çocuk odalarında ya da evinizin diğer renklendirmek istediğiniz bölümlerinde kullanabilirsiniz. Çeşitli temalara sahip parçalı dekoratif aynalar, dekorasyonlarınıza daha keyifli bir görünüm katacaktır. Yuvarlak ya da kare formlu aynalar ise, evinizin her köşesine uyum sağlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken şey; ayna modeliniz ile dekorasyon stilinizin birbirine uyumlu olması. Vintage aynalar, varak tasarımlı aynalar daha çok klasik mobilyalarla gider. Özellikle ferforje ayna modelleri ve tasarımı ile dikkat çeken dekoratif aynalar antrelerde dresuar üzerinde konumlandırıldığında çok şık duracaktır.

Ayna Fiyatları

Dekorazon.com’un ayna çeşitliliğine bayılacaksınız! Hem evinizin stiline uygun hem de bütçenize uygun dekoratif aynalar birkaç “tık” ötenizde! Ayna fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü, marka bakımından farklılık göstermektedir. Hem ihtiyaç hem de dekorasyonlarınızın en şık tamamlayıcılarından olan ayna modellerini şimdi incelemeye ne dersiniz?