0
Filtrele

Banyo Paspası

  • 1 / 12

Banyo Paspası

Banyo paspaslarının yumuşak dokularından ve zarif desenlerinden gelen şıklık, banyolarınızı etkisi altına alıyor! Sezonun trend renklerini en zarif desen ve formlarıyla harmanlayan banyo paspasları, banyo dekorasyonlarınıza estetik bir dokunuş getiriyor.

Kırmızı bir kalp ya da doğadan ilham alan papatya formlu paspaslar, banyolarınıza sıra dışı ve stil sahibi bir görünüm ekliyor. Dekorazon.com ile her stile uyumlu banyo paspası modellerine tek bir “tık” ile ulaşarak, banyo aksesuarlarınızla eşsiz bir kombin yapabilir ve huzurlu bir banyo konsepti yaratabilirsiniz.

İster yuvarlak banyo paspası isterseniz de oval banyo paspasları ile banyolarınıza daha modern bir hava katabilirsiniz. Paspas, klozet önü, klozet kapağı parçalarından oluşan birbirinden şık banyo paspas setleriyle banyo dekorasyonunuza eşsiz bir uyum katmaya hazır mısınız?

Banyo Paspas Fiyatları

Dekorazon.com’un yumuşacık dokulara sahip banyo paspas modelleri, banyolarınızın ilgi odağı olmaya aday! Banyo paspas fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hadi, hemen şimdi banyonuzu hareketlendirecek banyo paspaslarından sipariş verin, fırsatları kaçırmayın!