Bu Yemek Takımı Benim Olmalı!

Bu Yemek Takımı Benim Olmalı!

Her mutfağın ve sofranın “bu takım benim olmalı” dedirtecek kadar çok beğendiği özel bir yemek takımına ihtiyacı vardır. Bazı yemek takımları ilk görüşte aşk gibidir; sunumlarınızın ihtiyacı olan parçasını tamamlayıverirler. Renginden, modelinden veya deseninden ilham alacağınız ufak bir ayrıntısı ile harikulade sofralar hazırlayabilirsiniz. Siz sadece sofranızın temasını kararlaştırın, örneğin Uzak Doğu’nun izlerini taşıyan etnik bir stil ya da her mevsim baharı yansıtan renk ve desenler, aradığınız atmosferi sofranıza taşıyacaktır.

Genellikle yemek takımlarını, günlük kullanım ve özel kullanım için ayırırız. Günlük öğünlerimiz için şık ve daha pratik takımları tercih ederken, misafirlerimizi ağırlamak için en sevdiğimiz yemek takımlarımızı vitrinden çıkarır ve özel bir konsept hazırlarız. Dekorazon.com’un geniş ve kullanışlı yemek takımı çeşitliliği artık bu ayrımı ortadan kaldırıyor. Her kullanıma uygun, modern ve birbirinden şık yemek takım modelleri, ister özel davetlerin göz kamaştıran parçalarından, isterseniz de günlük kullanımın en pratik setlerinden oluyor.

Servis tabağı, yemek tabağı, pasta tabağı, tuzluk-biberlik, sosluk, çorbalık, salata kâsesi, çorba kâsesi, çay & kahve fincanı gibi parçalardan oluşan; porselen ve seramikten yapılmış yemek setleri, en şık yardımcılarınızdan olurken, sofra konseptinizi farklılaştırıyorlar.

Yemeklerinizin lezzeti kadar sofra dizaynınızdan da söz ettirecek yemek takımı modellerine göz atmaya ne dersiniz?

BlogBottomBannerV2