Dekorasyon Fikirleri

 • Country Mutfak Nedir? En İyi 5 Country Mutfak Önerisi

  Şehir hayatının gün geçtikçe daha zorunlu kıldığı karmaşadan biraz uzakta, nostaljik bir kırsal hayatın kullandığı tarzda mobilyaların kullanımına ve dekorasyon anlayışına yakın özellikleri ile sıcacık ve huzurlu bir ortam yaratmaya yardımcı olan country mutfak dekorasyonu örneklerini bizimle keşfetmeye ne dersiniz?


  19 Eylül 2019 PerşembeDekorasyon Fikirleri
 • Modern ve Pratik Bir Çalışma Alanı İçin En Güzel 5 Dekorasyon Fikri

  İster dersleriniz, ister işleriniz için masa başında uzun saatler geçiriyorsanız, ödevler, çizimler, raporlar gibi dikkatlice çalışmanızı gerektiren bir uğraşınız varsa, kendinize hem konforlu ve ergonomik hem de pratik ve modern bir çalışma ortamı yaratmaya ne dersiniz?


  11 Eylül 2019 ÇarşambaDekorasyon Fikirleri
 • Sıra dışı ve Modern 4 Yatak Odası Dekorasyonu Fikri

  Müstakbel eşinizle yeni bir hayata merhaba demek üzereyseniz, ya da yatak odanızdan çok sıkıldınız, biraz yenilik bize iyi gelecek diyenlerdenseniz sıra dışı ve modern yatak odası dekorasyon önerilerimiz aradığınız ilhamı size getirecek.


  20 Ağustos 2019 SalıDekorasyon Fikirleri
 • Minimalist Banyo Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gereken 5 Detay

  Minimalist dekorasyon akımı ev yaşantımızın özellikle salon, oturma odası, yatak odası gibi bölümlerinde daha çok karşımıza çıkıyor olsa da özellikle bu yaklaşımı benimseyen dekorasyon tutkunları için minimalist banyo dekorasyonu da bir o kadar önemli.


  12 Temmuz 2019 CumaDekorasyon Fikirleri
 • Mutfakta Sizi Hızlandıracak 5 Pratik Alet

  Mutfakta ne kadar pratiksiniz? Her şeyi tek başınıza yapabilecek kadar vaktiniz olması, yorulmayacağınız anlamına gelmiyor. Bu yüzden elektrikli mutfak aletlerinden yardım alarak, kendinize daha çok vakit ayırmaya ne dersiniz?


  24 Nisan 2019 ÇarşambaDekorasyon Fikirleri
 • Koltuk Kırlentleri ile Oturma Odanızın Havasını Değiştirin!

  Tek bir dokunuş ile oturma odanızın havasını değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bazen sıradanlıktan sıkılır ve ufak detaylarla yeniliğin yollarını ararsınız… Koltuk kırlentleri tam da bu noktada yardımınıza koşan en renkli değişimlerin minik mimarlarıdır! 


  26 Mart 2019 SalıDekorasyon Fikirleri
 • Küçük Mutfaklarda Yer Tasarrufu Sağlamanın 5 Yolu

  Her kadının hayalidir büyük ve geniş mutfaklı bir ev! Parıldayan ferah tezgâhlar, kavanozdan mutfak aletlerine, her şeyi alan geniş mi geniş mutfak dolapları…


  26 Şubat 2019 SalıDekorasyon Fikirleri
 • Kışın Ortasında Evinize Baharı Getirin

  Dört mevsim baharı hissetmeye ne dersiniz? Biliyoruz ki içinizi kıpır kıpır yapan güzel havaları, canlı renkleri, kokularıyla büyüleyen taptaze çiçekleri çok özlediniz! Belki güneşli güzel havaları getiremeyiz ama baktıkça içinizi açacak, gözünüze ruhunuza hitap edecek, kışın ortasında evinizde baharı getirecek harika bir öneri verebiliriz!


  19 Şubat 2019 SalıDekorasyon Fikirleri
 • 14 Şubat’ta Evdeyiz! 4 Adımda Sevgililer Günü Dekorasyonu!

  Sizce de dışarıda şık bir akşam yemeği yemek klişeleşmedi mi? Üstelik istediğiniz gibi bir mekân bulmak, şu saatten sonra biraz zor olsa gerek, her yer rezerve olmuştur bile. Hadi biraz kreatif düşünelim! Kendi zevkinizi konuşturmanın ve sevgilinizi, eşinizi özel hissettirmenin zamanı geldi. Bu 14 Şubat'ta evdeyiz! Şık ve romantik bir ambiyans, leziz yemekler, birkaç süsleme ve özel bir hediye, hepsi bu kadar! Sizin için adım adım sevginizi evinize yansıtacağınız birkaç ipucu belirledik!


  11 Şubat 2019 PazartesiDekorasyon Fikirleri
 • 5 Dakikada Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Dekorasyon Önerisi

  Bütçenizi yormayacak, ufak tefek eklemeler ile yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Nasıl mı? Sizin için bütçenizden ve vaktinizden çok fazla harcamadan sadece 5 dakikada evinizin havasını değiştirecek 5 dekorasyon önerisi belirledik!  


  5 Şubat 2019 SalıDekorasyon Fikirleri