Dekorasyonda Egzotik İzler

Dekorasyonda Egzotik İzler

Vahşi doğanın en renkli ve egzotik hali, dekorasyonlarınızı saracak!

Sezon trendleri arasında eskimeyen detaylardan biri olan yılan derisi desenleri, ev dekorasyonlarına sofistike bir etki kazandırıyor. Birbirine zıt renk skalaları ile modernize edilmiş yılan derisi desenlerinden ilham alan objeler ile mekânlarınıza hareketli bir görünüm ekleyebilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine atacağınız kırlentler, konformist bir görünüm eklemenin yanı sıra salon & oturma odası ya da ofis gibi mekânlarınızda daha etkileyici ve egzotik bir iz bırakacaktır.

Vahşi doğanın yansımalarını, ev dekorasyonlarınız kadar mutfak ve sofra dekorasyonlarınıza da uyarlayabilirsiniz. Konuklarınız için hazırlayacağınız sofralarınıza yılan derisi desenine sahip tabak modelleri ile daha elegant bir sofra konsepti hazırlayabilirsiniz. 

Bu iddialı deseni doğru obje ve renklerle kombine ederseniz; gözü yormayan ve cüretkâr bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Dekorazon.com’un birbirinden şık ve kullanışlı yılan derisi desenine sahip objeleri ile mekanlarınıza cesur detaylar eklemeye ne dersiniz?

BlogBottomBannerV2