Kışın Ortasında Evinize Baharı Getirin

Kışın Ortasında Evinize Baharı Getirin

Dört mevsim baharı hissetmeye ne dersiniz? Biliyoruz ki içinizi kıpır kıpır yapan güzel havaları, canlı renkleri, kokularıyla büyüleyen taptaze çiçekleri çok özlediniz! Belki güneşli güzel havaları getiremeyiz ama baktıkça içinizi açacak, gözünüze ruhunuza hitap edecek, kışın ortasında evinize baharı getirecek harika bir öneri verebiliriz!

Zarif duruşları ile her eve yakışan, fakat pek de uzun ömürlü olmayan taze çiçekler yerine, her daim özenle dekore ettiğiniz yaşam alanlarınızı süsleyecek yapay çiçeklere yer açın! Sizin için evinizdeki bölümlere göre gerçeğini aratmayacak yapay çiçek model önerilerini belirledik!  

Hoş Geldin Çiçeği!


Evin ilk bölümünden antreden başlayalım, ne dersiniz? Hem aile fertlerinize hem de sevdiklerinize hoş bir karşılama için, kapıdan içeri girer girmez dresuarınızın üzerine zarif bir yapay çiçek konumlandırabilirsiniz. Bu alan eve giriş bölümü olduğu için aslında tercih ettiğiniz yapay çiçeğiniz, evinizin dekorasyonu hakkında ufak bir ipucu da verecektir. Örneğin, yapay orkide daha gizemli zarif bir stilin sinyalini verirken, yapay papatyalar da daha mütevazi bir ev dekorasyonunuzun olduğuna dair işaretler verecektir.

Bahardan İlham Alan Bir Salon!

Günün en çok vakit geçirilen alanlarından biri olan salona baharı getirelim! Yorgunluğunuzu attığınız, aile bireyleri ile ortak zaman geçirdiğiniz konformist ve şık oturma odanıza konumlandıracağınız yapay çiçek türüne karar vermeden önce, dekorasyonunuzun tarzını bir parça analiz etmenizde yarar var.  Koyu renk boyaya sahip duvarlarınız var ise, örneğin füme rengi duvarlı oturma odanızı daha canlandırmak için sarı, turuncu, beyaz renkteki yapay çiçekleri tercih etmelisiniz. Salon evin en ağır bölümü olduğu için tüm yapay çiçek çeşitleri “ saksılı yapay aranjmanlar, vazolu yapay çiçekler” bu alanı kaldırır. Berjerinizin yanına konumlandıracağınız büyük yapar Benjamin daha sakin bir oturma odası dekorasyonu oluştururken, orta sehpanızın üzerine koyacağınız cam vazolu yapay frezya çiçeği de oldukça enerji katacaktır.

Konforlu ve Çiçekli Odalar!


Dinlenme alanınızı daha konforlu mobilyalarla dizayn ederken, mutlaka çiçeklere yer açın! Yeni bir güne uyanırken başucunuzda göreceğiniz rengârenk bir demet yapay çiçek ile kendinizi daha enerji dolu hissedeceksiniz. Yatak odanızın stiline göre, aşkı simgeleyen kırmızı renkli yapay çiçek ya da daha dinginlik katacak yapay sümbül çiçeği tercih edebilirsiniz. Burada hemen ufak bir detay verelim; seramik vazolu yapay çiçek modelleri yatak odanıza ayrıca doğal bir hava katacaktır.

Yemek Hazırlarken İçiniz Açılsın!


Salondan sonra evin en uğrak yeri herhalde mutfak olsa gerek. Yemek hazırlarken mutlaka bir köşenizde dekoratif yapay bir çiçek olsun. Mutfak rafınıza koyacağınız minik vazolu yapay çiçekler, şirin bir mutfak dekorasyonu havası katacaktır. Mutfak penceresi, mutfak masası gibi alanlara da daha ferah ve sempatik bir görünüm için hiç solmayan birbirinden güzel ve alımlı yapay çiçekler ekleyin.

Banyolar Çiçekleniyor!


Dekorasyonları dizayn ederken banyolar en sona bırakılan, hatta çoğunlukla dekore edilmeyen bölümdür. Banyo dekorasyonunu güzelleştirmek için banyo aksesuarları yetersiz kalır. Bu nedenle daha göz alıcı ve şık bir banyo konsepti için dekoratif duruşları ile güçlü bir etkiye sahip olan yapay çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Özellikle yapay lavanta çiçeği daha doğal ve şık bir ambiyans oluşturacaktır. Banyo rafına, lavabo ve küvet yakınlarına konumlandıracağınız minik dekoratif yapay çiçekler ile banyonuza baharı taşıyabilirsiniz.

Balkonunuz Göz Dolduruyor!


Mevsim ne olursa olsun, kendi mevsiminizi kendiniz seçebilirsiniz. Yapay çiçeklerin en çok kullanıldığı yerlerden biri de balkonlardır. Sanki saksıda ekliymiş gibi balkon demirliklerine asacağınız renkli dekoratif yapay çiçekler, oldukça göze çarpacaktır. Cıvıl cıvıl bir balkon dekorasyonu için yapay çiçekler en büyük yardımcınız olacak!

BlogBottomBannerV2