Sporsever Annelere Özel 6 Spor Giysisi

Sporsever Annelere Özel 6 Spor Giysisi

Bu yazı sportif anneler için! Çocuklarınızı okula uğurladıysanız, hadi spor yapmaya! İster çalışan bir anne isterseniz de bütün gün ev işleri ile boğuşan süper anne olun, spor şart! Mevsim ne olursa olsun, fazlalıklardan kurtulmak, daha sağlıklı olmak için bunu yapmalıyız hanımlar! Sizi motive edeceğini düşündüğümüz 6 harika öneri ile spor yapmak hayatınızın bir parçası olacak!

  1. Taytlar Moda

Sizce de spor kıyafetleri ve aksesuarları, spor yapmayı daha heyecanlı bir hale getirmiyor mu? Spor taytlar gitgide hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Çalışırken bile ofiste yanınızdan spor taytla geçen birini görebilirsiniz, sakın şaşırmayın! Renklisi desenli spor taytlar artık moda! Rahat kombinlenen ve sportif görünümleriyle sizi motive edecek spor tayt modellerinden muhakkak kendinize birkaç tane edinin! Burada ufak bir tüyo vermek isteriz; “tayt beni olduğumdan daha kilolu gösteriyor” diyen hanımlar, artık bu endişenizi ortadan kaldıracak öyle taytlar var ki, özel kumaşları ve dikim şekilleriyle bacaklarınızı daha ince gösterecektir.

  1. Renk Renk Tişörtler

Spor yaparken haliyle çok terliyoruz. Her ne kadar görünüş olarak hoş bir durum olmasa da, terlemek sporun işe yaradığını gösterir. Eğer yürüyüşe çıkacaksanız ya da kendinizi spor salonuna adadıysanız, yanınıza birkaç tane tişört almanızı tavsiye ederiz. Taytlarınızın üzerine kombinleyebileceğiniz spor tişörtler, motive olmanın ikinci adımı!

  1. Rahat Spor Ayakkabılar

“Ben bu ayakkabılar ile Fizan’a bile giderim” diyeceğiniz rahat mı rahat spor ayakkabılar, motive olmak için en önemli seçimlerden biri! Nike, Adidas, Skechers, New Balance, Hummel, Kinetix, Puma gibi sevilen spor markalarının ayakkabı modelleri adeta birbirleriyle yarışırcasına çok güzeller! Yürüyüş ya da salon için hem kalbinize hem de ayağınıza göre bir spor ayakkabınız olsun.

  1. Eşofman da Lazım

“Soğuk havalarda tayt giyemem” diyen hanımlar, hemen modumuzu düşürmüyoruz ve eşofman alıyoruz! Üstelik terlemenize yardımcı olacak eşofmanlarla da kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Spor taytlar kadar cool bir duruşa sahip eşofmanlar, sizi daha sportif bir görünüme kavuşturacaktır.

  1. Çantasız Asla

Dışarı çıkarken, anahtardı, cüzdandı, aynaydı maalesef yanımıza bir şeyler almadan çıkamıyoruz. Spora giderken de öyle, muhakkak yanımızda havlu, su, yedek kıyafet vs almamız gerekiyor. Bunları koymak için de sırt çantasına ihtiyacımız var! Varlığı ile yokluğu bir olan hafif mi hafif spor çantaları, spora çıkarken vazgeçilmeziniz olacak!

  1. Yol Arkadaşı Adımsayarlar

Ve son olarak adımsayar! En iyi yol arkadaşınız olacak adımsayarlar ile motive tavan! Kendinize bir hedef belirleyin, günde kaç adım atabileceğinizi ve atmanız gerektiğini hesaplayın! Yaktığınız kaloriyi gösteren ekranı ile yürümeyi çok seveceksiniz!

BlogBottomBannerV2