0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

1 ürün listeleniyor.

Camlı Saatler

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

1 ürün listeleniyor.

Camlı Saatler

Gerçek mineral camdan yapılan camlı saatler ile dekorasyonlarınıza modern bir hava katmaya ne dersiniz? Modern duruşları ile tercih edilen camlı saatler, ev, ofis, restoran, kafe gibi mekânlarda hem zamanı takip etmek hem de dekoratif görünüm kazandırmak amacıyla kullanılan önemli bir ev aksesuarıdır.

Roma rakamlı cam saatlerden, desenleri ile göze hitap eden camlı duvar saatleri, eminiz ki sizin de çok hoşunuza gidecek. Kuru bez yardımı ile kolayca tozunu alabileceğiniz cam saat modelleri, ev ve ofislerinizin stili ile uyum sağlar. Kolay kırılmayan cam saatler, ayrıca sevdikleriniz için de şık bir hediye alternatifi olacaktır. Mesela, yeni ev ya da yeni ofis hediye olarak camlı saatlerden hediye edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Cam Saat Fiyatları

Modern ve şık duruşa sahip cam saatler yalnızca birkaç “tık” ötenizde! “Peki, camlı saat fiyatları ne kadar? “ dediğinizi duyduk ve hemen sizi bilgilendirelim istedik. Camlı saat model fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Ev ve ofis dekorasyonlarınız için en uygun cam saat modelini hemen şimdi Dekorazon.com’dan seçmeye ne dersiniz?