0
Filtrele

Çerçeve

  • 1 / 3

Çerçeve

Bu çerçeveler tam size göre! Anılarınızı sergileyeceğiniz bir fotoğraf çerçevesi mi aramıştınız? Sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz en özel fotoğraflarınızı artık çekmeceden çıkarabilirsiniz! Dekorazon.com’un fotoğraf çerçeve çeşitliliğinden mutlaka tarzınıza uygun olanı bulacaksınız. Birkaç fotoğrafı bir arada görmek istiyorsanız ve hangisini çerçeveye koymanız gerektiği konusunda karar kılamadıysanız, sizin için önerimiz çoklu çerçeveler! Çok çerçeve modelleri sayesinde birkaç fotoğrafınızı çerçeveye koyarak hep gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis masanızın üzerine konumlandırabileceğiniz fotoğraf çerçevesi arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Ev dekorasyonundan sonra en çok ofis gibi çalışma alanlarında tercih edilen fotoğraf çerçevesi çeşitliliği Dekorazon.com’da! Birbirinden şık ve sade fotoğraf çerçevesi modelleri, ofisinizin stilini bozmadan anılarınızın hep gözünüzün önünde olmasını sağlar. Ayrıca çalışma arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz birbirinden şık fotoğraf çerçeveleri de çok hoş bir anı olacaktır. Hem duvara asılabilir hem de masaüstünde kullanılabilen tasarıma sahip fotoğraf çerçeveleri, iki taraflı olduğu için kullanım kolaylığı sunacaktır. Çerçeve alırken bu duruma dikkat ederseniz, eşyalarınızın yerini değiştireceğiniz zaman sizin için bir artı olacaktır.

Son zamanların en popüler tercihlerinden biri de mandallı fotoğraf çerçeveleridir. Ahşap çerçevelere, mandal yardımı ile asacağınız fotoğraflar, dekorasyonlarınıza apayrı bir hava katacaktır. İsterseniz mandallı fotoğraf çerçevelerini ışıklandırarak da yaşam alanlarınıza loş bir ışık kazandırabilirsiniz.

Çerçeve Fiyatları

Çerçeve fiyatları, ölçü, marka, malzeme ve kullanım amacı yani duvar çerçevesi, masa çerçevesi gibi unsurları göz önüne aldığımızda farklılık göstermektedir. Birbirinden kaliteli ve en ucuz fotoğraf çerçevesi arayışınız var ise, mutlaka Dekorazon.com’un çerçeve bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz. Eğlenceli formlu çerçeveler, klasik fotoğraf çerçeveleri ve daha pek çok çerçeve modelleri Dekorazon.com’da sizi bekliyor!