0
Filtrele

Çerçeveli Tablolar

  • 1 / 10

Çerçeveli Tablolar

Çerçeveli tablolar ile duvarlarınıza daha modern bir etki katmaya ne dersiniz? Tablo modelleri arasında en popüler olan ve en çok tercih edilen çerçeveli tablolar,  yaşam alanlarınızın en göze çarpan duvar aksesuarı olacak!

Ev, ofis, kafe gibi mekânlarınızın duvar dekorasyonlarını süsleyecek çerçeveli tablolar, mekânlarınıza ayrı bir enerji katacaktır. Büyük çerçeveli tablolar daha göze çarpan çerçeveli tablo modeli olduğu için, seçerken iç mekân özelliklerinize uygun olanı seçmelisiniz. Örneğin; büyük çerçeveli tablolar daha yüksek tavanlı evlerde daha gösterişli duracaktır. Ahşap çerçeveli tablo modelleri de rüstik tarzda döşenmiş evlerde eşsiz bir uyum yakalayacaktır.

Çerçeveli tablo setleri ile ister duvarlarınızı doldurabilir isterseniz de birbirinden farklı olarak seçeceğiniz çerçeveli tablo modelleriyle göz kamaştıran bir etki katabilirsiniz. Ayrıca birbirinden modern ve şık çerçeveli tablo çeşitleri, sevdikleriniz için de harika bir hediye alternatifi olacaktır.

Çerçeveli Tablo Fiyatları

Duvarlarınızı süsleyecek çerçeveli tablo modelleri Dekorazon.com ile birkaç “tık” ötenizde! “Peki çerçeveli tablo fiyatları ne kadar?” dediğinizi duyduk ve fiyat konusunda sizi bilgilendirelim istedik. Çerçeveli tablo fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Her keseye ve zevke uygun çerçeveli tablo modellerimize göz atmaya ne dersiniz?