0
Filtrele

Çöp Kovası

  • 1 / 6

Çöp Kovası

Daha hijyenik ve düzenli bir ev için çöp kovaları olmazsa olmazımızdır. Mutfakta, banyoda, çöp kovaları en çok ihtiyacımız olan ev gereçlerindendir. Yemek hazırlarken soyduğumuz sebzelerin kabukları ambalaj, kâğıt havlu gibi çöpleri temizlemek için sıkça kullandığımız çöp kovaları adeta elimiz ayağımız!

Peki siz nasıl bir çöp kovası kullanmayı tercih edersiniz? Pedallı çöp kovası mı yoksa klasik çöp kovası mı? Dekorazon.com’un birbirinden kullanışlı çöp kovası çeşitliliğini çok seveceksiniz! Her mutfağa, her banyoya, her ofise uyum sağlayacak çöp kovaları, birkaç “tık” ile kapınıza kadar geliyor. Tezgah üstü mini çöp kovaları, yemek pişirirken size pratiklik katacaktır. Banyolarınızın stiline uyumlu çöp kova modelleri de banyonuzun vazgeçilmezlerinden biri olacaktır. Metal çöp kovaları ve plastik çöp kovaları model çeşitliliğimiz içinden mutlaka dekorasyonunuza uygun olanı bulacaksınızdır.

Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kovası fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Dekorasyonlarınızın stiline uyum sağlayacak en kullanışlı çöp kovalarına hemen şimdi Dekorazon.com’a girip göz atmaya ne dersiniz?