0
Filtrele

Dekoratif Kutu ve Sepet

  • 1 / 8

Dekoratif Kutu ve Sepet

Evinizin bir köşesine öyle bir ev aksesuarı konumlandırmak istiyorsunuz ki, hem şık hem de işlevsel olsun istiyorsunuz değil mi? Bizim size önerimiz dekoratif kutu ve sepetler! Koltuk yanına konumlandırabileceğiniz dekoratif sepetler ile ister içine yapay bitkiler ekleyin isterseniz de yün gibi hobi malzemelerinizi ekleyin, çok şık ve samimi bir görünüm katacaktır. Ayrıca şifonyer, dresuar gibi mobilyalarınızın da üzerine dekoratif kutular koyabilirsiniz. Üstelik dekoratif kutular mücevherlerinizi konumlandırmak için çok özel bir seçim olacaktır.

Aslında evde o kadar çok saklamamız gereken şey var ki! Ayakkabılar, evraklar, mücevherler hatta oyuncaklar ve daha neler neler! Bunları konumlandırmak, saklamak daha şık muhafaza etmek için dekoratif kutulardan yardım almamız gerekir. Çocuklar için birbirinden renkli oyuncak kutuları da başyardımcılarınızdan olacak, bize güvenin!

Eğlenceli formlara sahip sepetler… Mesela bisiklet figürlü sepetlerin içine ufak hediyeler koyup ambalajlayarak sevdikleriniz için eşsiz ve özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.  Aynı şekilde dekoratif kutuların da içine hediye koyarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Peki siz nasıl bir kutu aramıştınız, cam kutu mu yoksa ahşap kutu mu?

Dekorazon.com’un ev ve ofislerinizin stiline uygun dekoratif kutu sepet model çeşitliliğine bayılacaksınız! Dekorasyonlarınızda göz dolduracak hem işlevsel hem de şık ev aksesuarlarından olan dekoratif kutu ve dekoratif sepet modellerine hemen şimdi göz atmaya ne dersiniz?

Dekoratif Kutu Sepet Fiyatları

Hasır sepetler, örgü sepetler, cam kutular, ahşap kutular ve çok daha fazlası birkaç “tık” ile kapınıza kadar geliyor! Dekoratif kutu sepet fiyatları, ölçü, materyal ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Her zevke ve her keseye uygun fiyatlı kutu sepet modellerin kaçırmayın!