0
Filtrele

Dergilik/ Gazetelik

Günlük alınan gazeteler, her ay heyecanla beklenen dergiler; birikti de birikti. Peki, bu dergi ve gazeteleri nereye koyacağız? Dekorazon.com hem işlevsel hem de dekoratif dergilik gazetelikler ile bu ihtiyacınızı en şık şekilde karşılıyor!

Bir dönemin modası olan dergilik ve gazetelikler en modern halleriyle karşınızda! Okuyup arşiv yapmayı sevenlerin tercihi olan dergilik - gazetelikler, aynı zamanda bulundukları yerin dekorasyonuna keyifli bir detay ekliyor. Koltuk kenarına, dış kapı girişine konumlandırabileceğiniz dergilik gazetelik modelleri ev ofislerin göze çarpan en naif aksesuarı oluyor. Dergilik – gazetelikler, aynı zamanda sadece dergi ve kitap koymak için değil, ofislerde evrak kalabalığına son vermek için de kullanılabiliyor. Siz de ofisinizdeki evrak fazlalığını daha düzenli bir görünüme çevirebilirsiniz.

Dergilik Gazetelik Fiyatları

Dergilik gazetelik fiyatları, kullanılan malzemeye, markaya ve en önemlisi ölçüye göre farklılık göstermektedir. Eskitme, metal, ahşap ve modern dergilik - gazetelik modellerine uygun fiyatlarla Dekorazon.com’dan sahip olabilirsiniz. Mobilyalarınızda eşsiz bir uyum sağlayacak, minik bir kitaplık görevi gören dergilik-gazetelik çeşitlerine göz atmaya ne dersiniz?