0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

90 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Fiyat

Marka

Seçenek

Duvar Kağıdı

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

90 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Fiyat

Marka

Seçenek

  • 1 / 3

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları ev dekorasyonlarının modası geçmeyen parçası olmaya devam ediyor. Yaşam alanlarınızda zevkinizi yansıtacak, mobilyalarınız ile uyum sağlayacak yüzlerce model Dekorazon.com’da sizi bekliyor!

Duvar kağıtları özellikle oturma odalarında ve çocuk odalarında yaygın bir kullanıma sahip olsa da nemli ortamlarda da kullanım avantajı sağlayan suya dayanıklı modeller sayesinde banyo duvar kağıtları ve mutfak duvar kağıtları da tercih ediliyor.

En Uygun Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları Dekorazon.com'da!

En uygun duvar kağıdı modelleri, uygulayacağınız ortama uyum sağlayacak yüzlerce çeşidi ve ücretsiz kargo avantajı ile Dekorazon.com’da sizi bekliyor. Duvar kağıdı fiyatları, tercih edeceğiniz malzeme ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. En yaygın olarak kullanılanlar vinil duvar kağıdı ve kağıt duvar kağıdı çeşitleridir. Vinil duvar kağıtları daha dayanıklı olup uzun yıllar solmadan ve yıpranmadan kullanım imkanı sunmaktadır.


Taş Desenli Duvar Kağıdı, 3D Desenli Duvar Kağıdı ve Daha Fazlası!

Geniş alanlarınız için büyük motifli duvar kağıdı kullanmanızda bir sakınca olmasa da dar alanlarınız için daha küçük desenli ve açık renk duvar kağıdı modellerini tercih etmeniz, ortamı olduğundan daha ferah göstermeye yardımcı olacaktır. Salon duvar kağıdı arayışındaysanız, seçeceğiniz duvar kağıdının mobilyalarınızla uyumu da önemlidir. Avangart mobilyalara sahipseniz klasik duvar kağıdı, country tarza sahipseniz küçük çiçekli duvar kağıdı çeşitleri dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacaktır. Modern tasarımlar bana göre diyenlerdenseniz ise taş desenli duvar kağıdı, çizgili duvar kağıdı veya sadelikten yanayım derseniz en çok tercih edilen renkler olan siyah, gri gibi düz renk duvar kağıdı modelleri en uygun fiyatlarla Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Dikkat çekici bir tarz için ise kabartmalı ve yaşam alanlarınıza derinlik katacak 3d desenli duvar kağıtları tam size göre. Balkon ve bahçelerinizde kullanmak için tuğla desenli duvar kağıdı modelleri en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Duvar Kağıdı Kampanyaları ve İndirimleri!

Genç odası duvar kağıdı arayışındaysanız dinamik ve renkli duvar kağıtları tam sizlik. Çocuk odası duvar kağıdı için ise hem eğitici hem öğretici duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Yeni anne babalar ise bebek odalarını dekore ederken sıklıkla pudra renkli, sakin desenlere sahip bebek odası duvar kağıtlarını tercih ediyorlar. Dekorazon.com duvar kağıdı kampanyaları ile dekorasyon zevkinize uygun yüzlerce çeşit indirimli duvar kağıdı modelini tek bir tıkla kapınıza kadar geliyor.