0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

3971 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Seçenek

RENKLER

Materyal

Ebat

Duvar Kağıdı

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

3971 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Seçenek

RENKLER

Materyal

Ebat

  • 1 / 111

Duvar Kağıdı

Duvar kâğıdı modası yeniden revaçta! İç mekânların en gözde duvar kaplama malzemesi olan duvar kâğıtları, temiz görünümü ve mekâna kattığı estetiklik sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Duvar kâğıtları, ev, ofis, restoran, kafe gibi mekânların duvar dekorasyonlarını başlı başına güzelleştiren detaylardan biridir.

Geçmişten günümüze gelişen teknikler ile birlikte duvar kâğıtlarını kullanma alanları da git gide çoğalıyor. En çok oturma odası ve çocuk odasında kullanılan duvar kâğıtları, artık banyo, mutfak gibi ıslak ve nemli alanlarda da özel yapışkanları sayesinde kullanılabiliyor. Banyo ve mutfak duvarlarında kullanılan duvar kâğıtları suya dayanıklıdır ve su, nem tutmazlar. Ayrıca boyanabilir duvar kâğıdı çeşitleri de, karar vermekte zorlananlar için kullanım kolaylığı sunuyor.

Desenli duvar kâğıtlarını, oturma odanızın ya da yatak odanızın tek bir duvarına uyguladığınızda, hem daha modern bir görünüm elde edebilir hem de mekânlarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Üstelik 3D duvar kâğıdı modelleriyle de duvarınıza devasa bir tablo etkisi yansıtabilirsiniz.

Hava alabilen, güneş ışığında solmayan, duvar kağıtları, hijyenik ve silinebilir olduğu için oldukça sağlıklıdır. Ayrıca evinizde ses sorunu yaşıyorsanız, akustik ses emici özelliğine sahip duvar kâğıdı modellerini tercih ederek, gürültü problemini önleyebilirsiniz. Desen ve renkleri ile kendine hayran bıraktıran duvar kâğıtları, evinizin stilini baştan aşağı yenileyecektir. ”Duvar kâğıdını kendim duvarıma uygulayabilir miyim?” diyenler için; duvar kâğıdı yapıştırıcıları sayesinde yardım almadan kolaylıkla duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Duvar Kâğıdı Fiyatları

Duvar kâğıdı çeşitleri, kullanılacak yerin duvar boyuna ve mekân özelliklerine göre değişmektedir. Banyo duvar ile oturma odası duvarı zemin malzemesi farklıdır. Biri nemlidir ve su emmeyecek bir duvar kâğıdı seçmeniz gerekecektir ya da kafede kullanın duvar kâğıdı ile çocuk odası duvar ölçüsü anı olmayacaktır. Bu yüzden duvar kâğıtları fiyatları, kullanılan malzemesine, ölçüsüne ve markasına göre farlılık göstermektedir. İç mekânlarınızı güzelleştirecek birbirinden kaliteli duvar kâğıdı çeşitlerine hemen göz atmaya ne dersiniz?