0
Filtrele

Duvar Rafı

Duvar Rafı

Evde, ofiste; her bölümde karşımıza çıkan duvar rafları yaşam alanlarımızın olmazsa olmazıdır! En çok ihtiyacımız olan duvar rafları, aslında konumlandığı alana göre farklı roller üstlenir. Şöyle ki, televizyonunuzun yanına konumlandıracağınız duvar rafı ile kendi TV Ünitenizi kendiniz oluşturmuş olursunuz. Banyolarınızda kullanacağınız duvar raflarıyla da havluluk yapabilirsiniz. Bunun gibi pek çok örnek dekorasyonlarınıza hem düzeni hem de işlevselliği getirmiş olacak.

Peki, sizin nasıl bir duvar rafı modeline ihtiyacınız var? Daha çok tasarım ağırlıklı dekoratif raf modeli mi yoksa işlevsel tasarımı ile ön planda olan kullanışlı bir duvar rafı mı? Kitap, çerçeve, biblo gibi dekoratif objeleri konumlandırdığımız raflar, aslında dekorasyonlarımızı hareketlendiren önemli detaylardan biridir. Banyoda, mutfakta, çalışma odalarında hatta salonumuzda sıkça kullandığımız duvar rafları, bizlere ufak da olsa fazladan kullanım alanı yaratırlar. Ev ve ofis gibi mekanlarda düzenli bir görünüm sunan duvar rafları ile dekorasyonlarınıza daha samimi ve doldu dolu etkiler katabilirsiniz.

Duvar Rafı Fiyatları

Duvar rafları fiyatları, ölçüsü, kullanılan malzeme ve markasına göre farklılık göstermektedir. Suntalam raflar, ahşap raflar ve mermer duvar rafları malzemeleri nedeniyle fiyat açısından farklıdır. Duvar dekorasyonlarınızı hareketlendirecek birbirinden kullanışlı ve modern duvar raf modellerine Dekorazon.com’dan göz atmaya ne dersiniz? Dekoratif rafların uygun fiyatlarını sakın kaçırmayın!