0
Filtrele

Duvar Saati

  • 1 / 20

Duvar Saati

Zamanın en modern hali dekorasyonlarınızda ilerlesin! Ev ve ofislerinizin duvar dekorasyonlarını hareketlendirmek istiyorsanız bu saatler tam da size göre! Eğlenceli form ve figürlere sahip dekoratif duvar saatleri ile aradığınız sıcaklığı dekorasyonunuza yansıtırken, kanvas tablo saat modelleri ile dekorasyonlarınıza sanatsal bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Nostaljiyi sevenlerin özlemini giderecek klasik ve eskitme duvar saatleri, eski zamanların tasarımlarını modernize ederek, duvar dekorasyonlarınıza farklı ve ilgi çekici bir ayrıntı katmaya hazır!

Peki siz evinizin hangi bölümü için duvar saati bakmıştınız? Mutfak saatlerinden, çocuk odası saatlerine, duvar saati çeşitliliğimizi çok seveceksiniz! Son zamanların en popüler saat modellerinden olan büyük duvar saatleri, yüksek tavanlı evlere daha uydundur. Bu nedenle, büyük duvar saati seçerken duvar ile tavan arasındaki genişliğe dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Modern duvar saatleri, vintage duvar saatleri, klasik duvar saatleri gibi pek stilde duvar saatine yalnızca birkaç “tık” ile sahip olabilirsiniz.

Duvar Saati Fiyatı

Dekoratif duvar saatleri ile zamanı kovalamak çok keyifli! Duvar saati fiyatları, saat modeline, markasına ve ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Ev, ofis, restoran ve kafe gibi mekânlarınızın tamamlayıcı parçalarından biri olacak duvar saati çeşitliliğimizi incelemeye ne dersiniz?