0
Filtrele

Ev Aksesuarı

  • 1 / 62

Ev Aksesuarı

İçinizdeki iç mimarı ortaya çıkarma zamanı! Elbette herkesin kendine özgü zevkleri, tercihleri vardır. Ev dekorasyonlarımızı, göz zevkimize ve rahatımıza uygun olarak dizayn ederek yaşam alanlarımızı adeta küçük bir saraya çevirmek bizim elimizde!

Ev aksesuarı demek aslında evinizin dekorasyonunu zenginleştiren her şey demek! Ev aksesuarı demek, ufak dokunuşlar ile ev dekorasyonunuza büyük etkiler katmak demektir. Ev aksesuarları, yaşam alanlarının en keyifli tamamlayıcılarıdır. Her ne kadar stilimizi belirlesek de, mobilyalarla evi donatsak da aksesuarsız bir ev, eksik kombindir. Nasıl ki bir kıyafeti kombinlersek onu takısız, aksesuarsız bırakmıyoruz; ev dekorasyonu da aynı şekilde… Sehpa üzerine konumlandıracağınız mumluklar, vazolar, anılarınızı en samimi ve şık şekilde sergileyebileceğiniz fotoğraf çerçeveleri, dekorasyonlarınıza hiç solmayan güzellikler ekleyeceğiniz yapay çiçekler, en özel köşelerinizi zenginleştirecek biblolar ve daha pek çok dekoratif obje yaşam alanlarınıza dolu dolu bir etki katacak!

Ayrıca ev aksesuarı kategorimizde bulunan hobi malzemeleri ile yaratıcılığınızı dekorasyonlarınızda sergileyebilirsiniz. Nasıl mı? Ham ahşaptan oluşan dekoratif objeleri yani, peçetelik, tepsi, anahtarlık kutusu, sehpa gibi objeleri sitemizden alıp, ahşap boya yardımıyla boyayabilirsiniz. Böylelikle dekorasyonlarınızı el emeği objelerle süslemiş olursunuz. Ayrıca kendi yaptığınız ahşap boyama objelerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

“Bu duvarın aynaya ihtiyacı var!” Boy boy şekil şekil dekoratif aynalarla da hem dekorasyonlarınıza fazladan derinlik katabilir hem de göz doldurabilirsiniz. Yaşanmışlık hissi veren, dekorasyonlara sıcak ve samimi etki katan ev aksesuar çeşitlerini incelemeye ne dersiniz.?

Ev Aksesuarı Fiyatları

Evinizin en özel köşelerini süsleyecek ev aksesuar fiyatları, ölçü, form, kullanım amacı, marka ve ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Kalbinizdeki dekorasyon fikirlerinize ortak olan Dekorazon.Com, seçkin ve kaliteli ev aksesuarları markaları ile ev tasarımınıza samimi bir soluk getiriyor. Siz de yaratıcılığınızı gözler önüne sererek harika bir dekorasyona imza atmaya ne dersiniz?