0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

KATEGORİLER

RENKLER

Ürün Çeşidi

Ebat

Ürün Grubu

Şekil

Cinsiyet

EV TEKSTİLİ

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

KATEGORİLER

RENKLER

Ürün Çeşidi

Ebat

Ürün Grubu

Şekil

Cinsiyet

  • 1 / 665

EV TEKSTİLİ

Dekorasyonların şüphesiz ki en zevkli ve önemli tamamlayıcıları ev tekstilidir. Mutfaktan banyoya ve salona evinizin her köşesinde göz dolduran ev tekstil çeşitlerini Dekorazon.com’da bulabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız özel model ve markalara sahip ev tekstil çeşitleri ile farklılığı yaşam alanlarınıza taşıyacaksınız.

Ev tekstili trendleri arasında ön çıkan modellere sahip nevresim takımları, yatak örtüler, battaniyeler, uyku setleri, kırlent ve yastıklar, perdeler, halı kilimler, şıklıklarının yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü yönleri ile vazgeçilmez parçalarınızdan biri olurken, renk ve desen oyunları ile hayalinizdeki dekorasyonu evinize uyarlıyor.

Perdelerinizi sizce de yenileme zamanı gelmedi mi? En son çıkan perde modelleri evinize yepyeni bir detay katabilirsiniz. Dekorazon.com, en son çıkan perde çeşitliliği zebra perdeler, fon perdeler, tül perdeler ile karşınızda! Yatak odalarınızın havasını değiştirecek pike takımlarının desen çeşitliliği karar vermenizi biraz zorlaştırsa da sitemizdeki desen desen pike takım çeşitlerinden muhakkak yatak odanıza uygun bir pike setini seçeceksinizdir.

Oturma odalarınızı saracak özel ve zarif dokulara sahip halı, kilim modelleri; form ve desenleri ile kanepelerinizi renklendirecek dekoratif yastık çeşitleri, mekânlarınızı değiştirmeye hazır… Peki Dekorazon.com’un en renkli ev tekstili çeşitliliğine evinizde yer vermeye hazır mısınız?