0
Filtrele

Gardırop

Bol çekmeceli ve raflı gardıroplar ile düzenli bir yatak odası sizi bekliyor! Yatak odalarımızın vazgeçilmez ihtiyacı olan gardıroplar, dekorasyonlarımıza daha ferah ve düzenli bir görünüm katar. Dar ve ufak yatak odalarınızı daha fazla küçültmemek için sürgülü gardırop modellerini hatta aynalı gardırop tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Geniş ve büyük bir odaya sahipseniz kapalı gardırop modelleri, yatak odalarınıza estetik bir detay ekleyecektir. Misafir odalarınız için de bez dolap gardıroplarını kullanmanız çok pratik bir seçim olacaktır.

Kolay monte edilen sürgülü gardrop modelleri, 2 kapaklı gardırop modelleri ve 4 kapaklı gardırop modelleri odanıza düzen getirirken şık bir detay ekleyecek.   

Kargo bedava ve hızlı gönderiye sahip gardırop çeşitleri arasından seçim yapmanız biraz zorlayıcı olsa da ihtiyacınıza uygun ve şık gardırop modelleri ilginizi çok çekecek. Seçkin markaların uygun fiyatlı gardırop modellerini Dekorazon.com’dan inceleyebilirsiniz.  Avantajlı bir alışveriş için hemen Dekorazon.com’a girip gardıroplara göz atın!