0
Filtrele

Genç Odası Gardroplar

Genç odalarında gardırop seçimi çok önemli! Bol çekmeceli ve raflı gardırop modelleri gençlere kullanım kolaylığı sunacaktır. Gençlerin, biz yetişkinlerden daha fazla kıyafet ve aksesuarı olabiliyor. Onları düzen içinde konumlandırmak ise siz ebeveynlere düşüyor! Genç odalarının mobilyalarına ve konseptine uygun gardırop çeşitleri, artık birkaç "tık" ötenizde! Kolay monte edilebilen, kaliteli genç odası gardırop modellerini aramak için artık dolaşmanıza gerek yok! Dekorazon.com'un genç odası gardırop çeşitliliği hem çocuklarınızın hem de sizin çok hoşunuza gidecek! Formları, renkleri ile farklılığını hissettiren genç odası gardrop modelleri eminiz ki çocuğunuzun odasına çok yakışacak!

Çocuklarınızın kıyafetlerinden ziyade, bol raflı tasarımları sayesinde saklama kutularını da genç odası gardıroplarına konumlandırarak, ufak bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.  Pembe gardıroplardan, kalp ayna tasarımlı çocuk odası gardırop modelleriyle genç kızların odalarını süsleyebilirsiniz. 

Genç Odası Gardırop Fiyatları

Dekorazon.com'un çocuk genç odası gardırop model çeşitliliği ile çocuklarınızın odasına yenilik katmaya ne dersiniz? Uygun fiyatlı genç odası gardırop çeşitliliği adresinize kadar teslim ediliyor. Çocuk genç odası gardırop fiyatları, kullanılan malzemeye, markaya ve ölçüye göre değişmektedir. Her keseye ve zevke hitap eden genç odası gardırop modelleri ile çocuğunuzun odasını hareketlendirebilirsiniz. En uygun fiyatlı ve kaliteli çocuk odası gardıroplarını mutlaka inceleyin!