0
Filtrele

Genç Odası Karyolalar

Bu genç odası karyolalarına çocuklar bayılacak! Kaydıraklı karyola modeli mi yoksa araba formlu karyola mı? Her yaş grubuna hitap eden genç odası karyola modelleri, artık çocuklarınızın hayal dünyalarını süslemek yerine odalarını süsleyecek! 

Pijama partisi yapmak için arkadaşlarını davet eden çocuklar için, yavru yatak tasarımlı yani hemen altından ikinci bir yatak çıkan genç odası karyalo modelleri hayat kurtaran parçalardan! Eğer çocuk odası biraz dar ise, ranzalı genç odasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca dekorazon.com'un genç odası karyola başlıkları da çok tarz! Çocuğunuzun rahatlığı için çift kişilik genç odası karyolaları doğru bir seçim olacaktır. Prenses formlu karyola modelleriyle prenseslerinizin odasını süsleyebilir, denizci temalı karyolalar ile çocuklarınızın hayallerine ortak olabilirsiniz. 

Genç Odası Karyola Fiyatları

Artık mağaza mağaza dolaşıp genç odası karyola seçeneklerine bakmanıza gerek yok! Dekorazon.com ile yorulmadan, genç odası karyola modeli bakabilirsiniz. Üstelik birkaç "tık" ile kapınıza kadar geliyor. Uygun fiyatlı genç odası takımı arayışınız için Dekorazon.com'un çocuk karyola modellerine mutlaka bakmanızı öneririz. Genç odası karyola fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve markaya göre farklılık göstermektedir.