0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

3 ürün listeleniyor.

Genç Odası Komodin ve Şifonyer

Genç odası mobilyalarında ihtiyaç bitmez! Çocuk genç odaları için özel olarak tasarlanan komodin ve şifonyer modellerini eminiz ki hem siz hem de çocuklarınız çok beğenecek. Kullanışlı tasarımlarını estetik tarzları ile harmanlayan genç odası komodin şifonyer seçeneklerini her tarzda bulabilirsiniz. 

Hareketliliği seven gençler en çok renkli komodin ve şifonyerleri tercih ediyorlar. Üzerine gece lambası, saat gibi aksesuarları konumlandırabilecekleri şifonyerler başuçlarını süsleyecek! Ayrıca bol çekmeceli komodinler de genç odalarındaki dağınıklığa son verecek. Eğlenceli kulplara sahip komodin ve şifonyerler, çocuk genç odalarının dekorasyonuna farklı bir hava katacaktır. 

Kolay monte edilen, demonte olarak gelen genç odası komodin şifonyer modelleri, her stile uyumludur. Çocukların hayal dünyalarına uygun yatak odası tasarımı için mutlaka genç odası komodin şifonyer seçeneklerine göz atın!

Genç Odası Komodin Şifonyer Fiyatları

Kanserojen madde içermeyen, çevreye zarar vermeyen malzemelerle tasarlanan genç odası komodin şifonyerler genellikle suntalam malzemeden yapılır. Uygun fiyatlı genç odası komodin şifonyer modelleri birkaç "tık" ile kapınıza kadar geliyor! Genç odası komodin şifonyer fiyatları,i kullanılan malzeme, marka ve ölçülerinden dolayı farklılık gösterir. Dekorazon.com'un kolay ödeme seçeneklerine sahip çocuk genç odası komodin şifonyerlerini incelemeye ne dersiniz?