0
Filtrele

Genç Odası Takımları

  • 1 / 2

Genç Odası Takımları

Çocuklarınızın daha rahat edeceği genç odası takımı bakmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Büyüdükçe zevkleri ve istekleri değişen çocuklarınızın ihtiyacını karşılayacak genç odası takımı modellerini artık mağaza mağaza dolaşıp aramanıza gerek yok. Gençlerin rahatını ve tarzını düşünen Dekorazon.com, birbirinden farklı ve kullanışlı genç odası takımını beğeninize sunuyor. 

Genç odası takımları, genellikle karyola,baza, gardırop, şifonyer, komodin, çalışma masası, kitaplık, bilgisayar masası gibi pek çok mobilyadan oluşur. Birlikte kombinlenen genç odası takımları birbirine uyumlu mobilyalardan oluşur. Dekorazon.com'un genç odası setleri hem sizin hem de çocuğunuzun çok hoşuna gidecek. Eğer çocuk odası metrekare olarak biraz ufak ise, ranzalı genç odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Üstü ranza, altı çalışma masası ve gardırop olarak dizayn edilen ranzalı genç odası takım modelleri hem yerden tasarruf sağlayacaktır hem de daha düzenli bir görünüm sunacaktır. Ayrıca çekmeceli dolaplar ve bazalı genç odası takımları da depolama alanı için doğru bir seçim olacaktır. Hem genç kızların hem de genç erkeklerin hayalini süsleyen yatak odası tasarımlarını, Dekorazon.com'un genç odası takımları ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üstelik her yaşa, her zevke, her odaya, her keseye uygun genç odası takımı bulabilirsiniz. 

Genç Odası Takım Fiyatları

Siz de her ebeveyn gibi uygun fiyatlı genç odası takımı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin, Dekorazon.com'un uygun fiyatlı genç odası takım çeşitleri, kolay ödeme seçeneklerine sahip! Üstelik birkaç "tık" ile kapınıza kadar geliyor. Genç odası takım fiyatları, kullanılan malzemeye, markaya, ölçülerine ve set içeriğine göre değişmektedir. Dekorazon.com'un birbirinden tarz, kullanışlı ve uygun fiyatlı genç odası takımlarına mutlaka göz atın!