0
Filtrele

Halı Örtüsü

  • 1 / 3

Halı Örtüsü

“Eyvah halıma kahve döküldü, leke kalacak!” derdine son! Halı modellerini aratmayan desen ve renklere sahip halı örtüleri ile hayatınızı kolaylaştırın! Renk renk desen desen birbirinden şık halı örtüleri hayatınıza pratiklik katarken aynı zamanda da dekorasyonunuzun en göze çarpan detaylarından biri olacaktır.

“Çocuklu evde yere halı sermek çok zor!” demeyin, çünkü artık halı örtüleri var! Dekorazon.com’un halı örtüsü modelleriyle halınıza ve evinizin stiline uygun olan halı örtüsünü sadece birkaç “tık” ile bulup sipariş verebilirsiniz. Kolay yıkanabilen, leke tutmayan halı örtüleri yaşam alanlarınıza sıcak bir görünüm ekleyecektir.

Tüylenme yapmayan, bakteri oluşumunu engelleyen halı örtülerini makinede yıkayabilirsiniz. Üstelik halı örtüleri yıkandıktan sonra boyunda çekme, renginde solma gibi problemlere yer bırakmadığı gibi ütü de istemiyor!

Halı Örtüsü Fiyatları

Hayatınızı kolaylaştıracak ve şık bir görünüm ekleyecek halı örtülerinin fiyatları da çok uygun! Kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı halı örtülerinin fiyatları değişmektedir. Dekorazon.com’un halı örtüsü çeşitliliğinden hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olanı hemen şimdi sipariş vermeye ne dersiniz? Halı örtülerinde fırsatları kaçırmayın!