0
Filtrele

Havlu

  • 1 / 8

Havlu

Sepetli ve kutulu modelleriyle dekoratif bir görünüme sahip banyo havluları, banyolarınızın havasını değiştiriyor! Üzerindeki naif işlemeleri ve yumuşacık dokuları ile banyolarınızın vazgeçilmez bir parçası olacak banyo havluları, uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunuyor. Dekorazon.com’un birbirinden şık el havluları ile aradığınız konsepti banyo dekorasyonlarınıza taşıyabilir, isterseniz de beğendiğiniz havlularla, banyo havlu setinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Boy havlusu, yüz havlusu, el havlusu, ayak havlusu gibi pek çok havlu çeşidini Dekorazon.com’un havlu kategorisinden inceleyip, ihtiyacınıza yönelik havlu modellerinden sipariş verebilirsiniz.  Renk renk desen desen havlu modelleri ile banyonuza yapacağınız ufak ekleme sayesinde atmosferini farklılaştırabilirsiniz. Anti bakteriyel yapısıyla banyolarınıza hijyeni taşıyacak havluları şimdi keşfetmeye ne dersiniz?

Havlu Fiyatları

Seçkin banyo tekstili markalarının uygun fiyatlarına ve özel koleksiyonlarına artık Dekorazon.com ile sahip olabilirsiniz. Banyoların en çok ihtiyacı olan havluların fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Her stile uyumlu, cıvıl cıvıl banyo havlularına şimdi göz atmaya ne dersiniz?