0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

5 ürün listeleniyor.

Keson

Ofislerin vazgeçilmezi kesonlar! Dolu dolu bir ofis dekorasyonu görünümünde katkısı da oldukça büyük ve önemlidir. Ofis malzemelerinin, evrakların, projelerin ve daha pek çok önemli detayın konumlanmasında büyük rolü olan kesonlar her ofise şart! Her ne kadar çekmeceli dosya dolabı olarak bilinse de, aslında ofis içindeki günlük ihtiyaçlarımızı da kesonlara koyarız, hatta bunun için de kilitli keson modellerini tercih ederiz.

Dekorazon.com’un keson çeşitliliği arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Genellikle 3 çekmeceli keson ve 5 çekmeceli kesonlar daha çok tercih ediliyor. Pratikliği ve ofisin her bölümüne rahatça taşınan tekerlekli keson modellerine mutlaka sitemizden göz atın! Renk renk keson çeşitliliği arasından muhakkak ofisiniz için en uygun kesonu bulacaksınız.

Keson Fiyatları

Çekmeceli keson ve kilitli keson modellerindeki fiyatlar, marka, ölçü ebatları ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Hem kaliteli hem de ucuz keson arayışında olanlar için, ofis mobilyaları bölümümüzde yer alan keson çeşitliliğini incelemenizi tavsiye ederiz.  Diğer ofis mobilyalarınızla uyum sağlayacak kullanışlı kesonlar, adresinize kadar geliyor!