0
Filtrele

Kilim

  • 1 / 6

Kilim

Kilim denince aklımıza geleneksel dokumalar gelir, değil mi? Aradığınız tüm stillerde; geleneksel desenli kilim, modern kilim, eskitme kilim gibi pek çok kilim modelini Dekorazon.com’da bulabilirsiniz. Genellikle antrelere ve mutfaklara serilen kilimler artık gelişen modelleriyle evlerin her bölümünde kendine yer buluyor.

Modernize edilmiş desen ve renkleriyle birbirinden şık kilim modellerini aramak için artık mağaza mağaza dolaşıp yorulmanıza gerek yok. Dekorazon.com’da aradığınız kilimi sadece birkaç “tık” ile bulup sipariş verebilirsiniz. Dekorazon.com’un desen ve tema çeşitliliğine sahip kilimleri evinizin tarzını değiştirecektir. Kolay yıkanabilir kilimler ile evinize farklı bir konsept yansıtmaya ne dersiniz?

Evinizi renklendirmek için tek bir kilim yeter! Kaymaz tabanlı kilim modelleri, salon, antre, koridor, mutfak gibi alanlarda kullanıma uygundur. Özellikle salona giriş ya da antre gibi alanlarda zemine serilen kilim çeşitleri dekorasyonunuza gösterişli bir stil katacaktır.

Kilim Fiyatları

Desen desen kilimlerin fiyatları, kullanılan malzeme, marka, ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Dekorazon.com’un kilim seçeneklerindeki fırsatları kaçırmayın! Her zevke ve keseye hitap eden kilim model çeşitliliği içinden eminiz ki tarzınıza uygun olanı bulacaksınız. Hadi, hemen şimdi birbirinden şık kilim çeşitlerine göz atın ve fırsatları kaçırmayın!