0
Filtrele

Klasik Telefonlar

Klasik Telefonlar kategorisine ait ürün bulunamamıştır.

Klasik Telefonlar

“Ah nerede o eski telefonlar” dediğinizi duyduk ve Dekorazon.com olarak bu özleminize son vermek istedik. Nostaljiyi sevenler ve nostaljiden vazgeçemeyenler için klasik telefonlar karşınızda! Antika telefon modellerini eminiz ki çok beğeneceksiniz. Hem evinize hem de ofisinize nostaljik bir hava katacak çevirmeli klasik telefonlarda sevdiklerinizle konuşmak çok keyifli olacaktır.

Antik ayaklı klasik telefon ya da varak tasarımlı klasik telefon model çeşitliliğini beğeninize sunan Dekorazon.com, nostalji sevenlerin bu özlemini en şık şekilde karşıladı! Dresuar üzerine konumlandıracağınız klasik telefonlar, çok şık duracaktır.

Klasik Telefon Fiyatları

Nostaljik değerler taşıyan klasik telefonlar uzun süre kullanım imkanı sunacaktır. Antika tuşlu telefonlar, çevirmeli tuşlu telefonlar ve daha pek çok klasik telefon modeline sadece birkaç “tık” ile ulaşabilirsiniz. Klasik telefon fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü, marka ve model unsurlarından doalyı farklılık göstermektedir. Ev ve ofis dekorasyonlarınıza zarif bir hava katacak klasik telefonları şimdi incelemeye ne dersiniz?