0
Filtrele

Komodin

Komodin

Genellikle başuçlarını süsleyen komodinlerin aslında görsellikten daha çok bize kullanım kolaylığı sunduğunu biliyor muydunuz? Gece uyumadan önce okuduğumuz kitapları, uyanmamız için başucumuzdan ayırmadığımız çalar saatleri, bir kol mesafesinde olmasını istediğimiz abajurları… ve daha pek çok aksesuarı hep komodin üzerine konumlandırırız.

Peki sizin ihtiyacınız olan nasıl bir komodin modeli? Komodin çeşitleri genellikle iki çekmeceli komodin ya da tek çekmeceli komodin olarak biliyoruz. Ancak raf ve kapaklı komodin tasarımları da son zamanlarda sıkça tercih edilen komodin modellerinden oluyor. Ayrıca alışagelmiş komodin çeşitlerinden ziyade, özel komodin modeli arıyorsanız, yurt dışından özel olarak seçilen Sadece Dekorazon’da bulabileceğiniz komodinlerle de yatak odalarınıza özgün bir stil katabilirsiniz.

Komodin Fiyatları

Komodin fiyatları, kullanılan malzemeye, ölçü ebatlarına ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Yatak odalarının önemli tamamlayıcı mobilyalarından olan komodinler, sadece “birkaç” tık uzağınızda ve adresinize kadar teslim ediliyor. Renk ve desen çeşitliliğiyle yatak odalarınızı renklendirecek komodinler, her stile uyumlu modelleriyle kalbinizi fethetmeye hazırlar, peki siz hazır mısınız?