0
Filtrele

Konsol

  • 1 / 2

Konsol

Yalnızca bir konsol ile dekorasyonlarınızın havasını değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle salonlarda koltuk arkasına konumlandırılan ve üzerine abajur, çerçeve, bitki gibi objeler konulan konsol modelleri daha çok dikkat çekiyor. Ahşap konsol çeşitleri, aynalı konsol tasarımları ve daha pek çok konsol modeli, evinizin havasını değiştirecek ufak ama etkili detaylardır.

Salon konsol modelleri ile salon ve oturma odalarınızı tamamlayabilirsiniz. Dar mekânlar için beyaz konsol modellerini tercih edebilirsiniz. Dekorazon.com’un konsol takımı modelleri ile hesaplı bir seçim yapabilirsiniz.

Siz de yemek odası ya da salon gibi evinizin popüler alanlarının havasını, modern ve şık konsol modelleri ile değiştirebilir, göze çarpan bir mekân yaratabilirsiniz. “konsollar çok pahalı” dediğinizi duyar gibiyiz. Endişelenmeyin, Dekorazon.com’un birbirinden uygun fiyatlı konsol çeşitlerine yalnızca “birkaç tık” ile ulaşabilirsiniz. Üstelik bu birbirinden şık konsol modellerine uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Avantajlı bir alışveriş için hemen Dekorazon.com’a girip konsollara göz atın!