0
Filtrele

Köşe Takımı

  • 1 / 2

Köşe Takımı

Bu köşe takımları evinizde fazla yer kaplamıyor! Başka bir ismi ile L koltuk olarak da bilinen köşe koltuk takımları, ayrılabilir parçaları sayesinde hem fazla yer kaplamaz hem de çok kullanışlıdır. Rahatlığından ödün vermeyen köşe takım modelleri, yorgunluğunuzu atmak için birebirdir. Kalabalık misafir ve aileler için de sıkça tercih edilen köşe koltuk takımı modelleri, vazgeçilmez mobilyalarınızdan olacak.

Renk renk desen desen L koltuk modelleri evinizi hareketlendirecektir. Üstelik yatak olabilen köşe takım çeşitleri de hayatınızı kolaylaştıracaktır. Köşe takımların içinde sehpa, puf hatta berjer gibi ek parçalar da bulunuyor. Uygun fiyatlı köşe takımlar ile oturma odalarınızı dizayn etmek çok hesaplı ve şık!

İstediğiniz yönde yaptırabileceğiniz L koltuk modelleri, dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler için ekstra kullanım kolaylığı sunmaktadır. Köşe takım modelleri içinde sandıklı köşe koltuk ya da sandıklı köşe koltuk takımı tasarımı da bulunmaktadır. Vintage köşe takım, modern köşe takım, klasik köşe takım gibi pek çok stile sahip köşe koltuk takımına Dekoraz.com’un geniş köşe koltuk takımı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı köşe takım çeşitlerini görmek için hemen Dekorazon.com’u ziyaret edin, indirimli köşe koltukları sakın kaçırmayın!