0
Filtrele

Küllük

Küllük

Her ne kadar sigara sağlığa zararlı olsa da, her evin bir küllüğe ihtiyacı oluyor. Siz sigara kullanmasanız bile, eve gelen misafirleriniz için en az 2-3 tane küllük modeli bulundurmalısınız. En çok tercih edilen küllük çeşitlerinden olan cam küllükler, aynı zamanda oturma odanıza da şık detay ekleyecektir. Sehpa üzerine konumlandırdığınız bir kül tablası, dekoratif bir görünüm katacaktır.

Peki, siz ev için mi yoksa ofis için mi küllük arıyorsunuz? Son zamanlarda dekoratif duruşları göz önüne alınarak kullanılan kül tablaları, ofis gibi çalışma alanlarında sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Bunun da sebebi, ofis malzemeleri ile kombinlendiğinde şık bir görünüm sunmalarındandır. Eğer siz de ofisiniz için küllük modeli bakıyorsanız, metal küllükleri ya da eğlenceli formlara sahip küllük modellerini tercih ederek ofis dekorasyonlarınıza farklılık katabilirsiniz. Cam küllük, ahşap küllüklerle de otuma odası ve mutfak dekorasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Küllük Fiyatları

Küllük fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü, marka gibi unsurlardan dolayı farklılık göstermektedir. Kül tablasında farklılığı arayanlar, mutlaka Dekorazon.com’un küllük kategorisine bakmalarını öneririz. Her bütçeye ve zevke uygun, kullanışlı ve ucuz küllük seçeneklerini incelemeye ne dersiniz?