0
Filtrele

Ledli Tablo

Ledli Tablo

Led ışıklı tablolar ile duvar dekorasyonlarınıza modern ve ilgi çeken bir görünüm eklemeye ne dersiniz? Kablo veya adaptöre ihtiyaç duymadan yalnızca pille çalıştırabileceğiniz ledli tablolar, dekorasyonlarınızı aydınlatırken keyifli bir detay ekleyecektir.

Sevdiğiniz figürleri ya da manzaraları led ışığı ile aydınlatan ledli tablolar, iç mekânlarınıza loş bir aydınlık kazandıracaktır. Yatak odanıza asacağınız ledli tabloyu, gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Açma kapama düğmesi ile kullanım kolaylığı sunan ledli tablo çeşitliliğimiz arasından muhakkak ev ve ofis dekorasyonlarınıza en uygun ledli tabloyu bulacaksınızdır. Dekorazon.com’un birbirinden modern ve renkli ledli tablo seçeneklerini eminiz ki çok seveceksiniz. Ayrıca Ledli tablo modelleri, sevdikleriniz için de hoş bir hediye alternatifi olacaktır.

Ledli Tablo Fiyatları

Evinize keyifli bir aydınlık katacak ledli tabloları antrede, yatak odasında, salonda hatta mutfakta bile kullanabilirsiniz. Sadece birkaç “tık” ötenizde olan ledli tablo fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Her mekana uyum sağlayan ledli tablo modellerini uygun fiyatlarıyla Dekorazon.com’da bulabilirsiniz! Kaliteli ve uygun fiyatlara sahip ışıklı tabloları şimdi keşfetmeye ne dersiniz?