Dekorazon Evinizin Kalbi

0


Black Friday İndirimleri Evinizi ve Tarzınızı Yeniletecek!

Kasım ayına girmemizle birlikte nefesler tutuldu, herkes Black Friday’i bekliyor! Peki, nedir bu Black Friday dedikleri şey? “Kara Cuma mı, Cuma günü hiç kara olur muymuş!?” demeden önce hadi gelin birlikte Black Friday neymiş, neyin nesiymiş öğrenelim! : )

Alışveriş çılgınlığının diğer bir ismi Black Friday’in aslında geçmişi 1932’lere dayanıyor. Amerika’da Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü, Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilir. Önce Amerika’da başlayan bu çılgın alışveriş fırsatı, İngiltere ve Kanada’dan sonra tüm dünyaya hızlıca yayılmış.

“Peki, neden böylesine güzel bir günü “Kara Cuma” olarak isimlendirmişler?” diye düşündüğünüzü biliyoruz. Herkesin ilk aklına gelen bu kilit soruyu hemen yanıtlayalım. 1932’li yıllardan günümüze uzanan Kara Cuma isminin iki farklı inanışı var. Birincisi, Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma günü, başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede mağazalar henüz gün aydınlanmadan 04:00 ile 05:00 gibi sabahın en erken saatlerinde kepenklerini açıp çok geç saatte kadar hizmet verdiklerinden dolayı Kara Cuma demişler. İkinci bir inanış ise, henüz gün ağarmamışken açılan mağazaların alışveriş yoğunluğunun üzerine kaçırılmayacak indirim ve özel fırsatlar eklenince, insanlar mağazalara akın etmeye başlamış ve yollarda oluşan trafik, insan seli nedeniyle birbirilerini ezmeye başlamışlar. Bundan dolayı da isminin Kara Cuma denmiş olabileceğini söyleyebiliriz.

Black Friday İndirimleri Kaçmaz!

“O sehpayı kimseye kaptırmam! Elim mouse’ta bilgisayar başında bekliyorum! O avizeyi almadan uyumak yok! Hayalimdeki yemek takımı yarı fiyatına düşmüş, böyle bir şey olabilir mi?” dedirtecek çılgın indirimlerle karşılaşacağınız Black Friday fırsatları pek çok mağaza ve online alışveriş sitesinde %90’a varan avantajlarıyla eminiz ki kalbinizi fethedecek! Sizce de hem kendinizi şımartmak hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için bu fırsat kaçar mı? Tabii ki kaçmaz!

1932’li yıllardan beri süren bu indirimli Cuma, artık mağazalardan ziyade e-ticaret sitelerinde de kaçırılmayacak dev indirimleriyle “avantajlı alışveriş yapmayı sevenleri” heyecanlandırıyor. Üstelik online alışveriş sitelerindeki Black Friday indirimlerinden yararlanmanız için yorulmanıza, kapıda kuyruğa girmenize, izdiham yaşamanıza gerek yok. Sadece birkaç “tık” yardımı ile mobilyadan aydınlatmaya, ev tekstilinden mutfağa, ev elektroniğinden markete kadar istediğiniz her şeye kolayca sahip olabilirsiniz. Sizce de indirimli Cuma’da online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak çok daha keyifli olmaz mı?

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

Black Friday kampanyaları için heyecanlanacağınızı biliyorduk! : ) “Black Friday ne zaman başlıyor?” diyenler için Black Friday 2018 yani bu yıl, 23 Kasım Cuma günü başlayacak. Black Friday Türkiye’de de her geçen yıl daha fazla ilgi görür oldu. Özellikle ev yaşam ve ev dekorasyonu alışverişi denince akla gelen ilk e-ticaret sitelerinden biri olan Dekorazon.com’da %90’a varan dev indirimleriyle 19-26 Kasım tarihleri arasında “Büyük Cuma İndirimleri”ne hazırlanıyor. Siz de doya doya alışveriş yapmaya hazır mısınız peki?

Dekorazon'da Black Friday Coşkusu!

Büyük Cuma İndirimleri’nde neler var? Black Friday fırsatları kapsamında düzenlenecek bu muhteşem indirim dolu günü kaçırmamak için takviminizi işaretlemeye, telefonunuza hatırlatıcı kurmayı unutmayın! İndirimli Cuma’dan ne alabilirim diye soranlar için aslında “her şey” diyerek tek bir kelime ile özetleyebiliriz. Kanepe ye mi ihtiyacınız var? Evinizi aydınlatacak bir lambadere, dekorasyonunuzu renklendirecek bir perdeye, sofralarınıza şık bir dokunuş katacak yemek takımına ya da güzelliğinize güzellik katacak kozmetik malzemelerine mi ihtiyacınız var? Dekorazon.com’un Black Friday fırsatlarını bekleyin! Evinizi ve stilinizi yenilemek için İndirimli Cuma harika bir fırsat olacak!