0
Filtrele

Masa Örtüsü

  • 1 / 7

Masa Örtüsü

Göz alıcı sofralar sizi bekliyor! Özenle hazırladığınız sunumlarınız lezzeti kadar sofranızın görünümü ve uyumu da önemlidir. Her stile ve tarza uyum sağlayan birbirinden şık masa örtüleri, her güne ve her öğüne eşsiz bir sofra konsepti hazırlamanıza yardımcı olacak!

Dekorazon.com’da en seçkin markaların özel masa örtüsü takımlarına tek bir “tık” ile  uygun fiyatlarla sahip olurken, farklılığı sofralarınıza taşıyabilirsiniz. İşlemeli masa örtüsü, dantel masa örtüsü, silinebilir masa örtüsü ve birçok stille şıklıklarını gözler önüne seren masa örtüsü modelleri; davetlerinizin vazgeçilmezi olurken, çeyizinizin de en özel parçalarından biri olmaya aday.

Desen ve renk çeşitliliğiyle beğeninizi kazanacak, yemek zamanlarınızı özel kılacak birbirinden şık masa örtüleri, aynı zamanda dekoratif duruşlarıyla da mobilya ve objelerinizle eşsiz bir uyum sergileyecektir. “Eyvah leke olacak” endişesini geride bıraktıracak silinebilir leke tutmayan masa örtüleri de hayat kurtaran en kullanışlı masa örtüsü çeşitlerinizden biri olacaktır. Ayrıca mutfaklarınızı hareketlendirecek ister desenli isterseniz de düz renk mutfak masa örtülerini de tercih ederek, mutfağınıza keyifli bir hava katabilirsiniz. Yuvar masa örtüsü, kare masa örtüsü gibi pek çok masa örtüsü seçeneklerine hemen şimdi Dekorazon.com’a girip göz atmaya ne dersiniz?

Masa Örtüsü Fiyatları

Mutfağınız ve yemek odanız için birbirinden şık masa örtülerinin fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Her bütçeye ve her sofraya uygun indirimli masa örtülerini Dekorazon.com’dan sipariş verin, fırsatları kaçırmayın!