0
Filtrele

Mdf Tablo

  • 1 / 154

Mdf Tablo

Eviniz ne kadar mobilya ve aksesuarlarla dolu da olsa, duvarlarınızdaki boş görünüm sizi rahatsız mı ediyor? Hadi duvar dekorasyonlarınızı biraz hareketlendirelim! Bir mekânı sıcak ve gösterişli kılan detayların başında tablolar gelir. Evinizi adeta minik bir sanat galerisine çevirmek sizin elinizde!

MDF Tablo Çeşitleri

Mdf, ağaç ve ağaç malzemelerinden yapılır. Yüksek çözünürlüğe sahip dijital görseller mdf plaklarına yapıştırılır. En çok tercih edilen mdf tablo modeli, 3 parçalı mdf tablo, 4 parçalı mdf tablo ve 5 parçalı mdf tablodur.

Farklılığını yansıtan desenlerin ve yaratıcılığı ile göz kamaştıran çizgilerin eşsiz harmanı, duvar dekorasyonlarını canlandırıyor! Yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarından olan mdf tablolar, özel desenleri ile sanatseverlerin beğenisini kazanırken, dekorasyonlara göz dolduran bir etki kazandırıyor. Aşk, hayvan, sanat, çiçek, şehir, manzara gibi temalara sahip tablolar, duygularınıza tercüman olurken, neşeli desenler ile eğlenceli kişiliğinizi duvar dekorasyonunuza yansıtarak samimi bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

MDF Tablo Fiyatları

Salonda, antrede, yatak odalarında, mutfaklarda hatta banyolarınızda bile kullanabileceğiniz mdf tablo modellerine “birkaç” tık ile sahip olabilirsiniz. Mdf tablolar, markaları, üzerindeki baskıları ve ölçülerindeki farklılık sebebiyle fiyatlarında değişkenlik gösterebiliyor. Genellikle doğal bir görünümü olduğundan ve diğer tablo çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olduğundan mdf tablolar daha çok tercih ediliyor. Dekorazon.com’un tema, ölçü, marka çeşitliliği ile aradığınız mdf tabloyu mutlaka bulacaksınız. Her zevke ve her keseye hitap eden mdf tablolar, istediğiniz ölçü ve ebatlarda Dekorazon.com ayrıcalığı ile duvarlarınızı süslesin!