0
Filtrele

Mum

  • 1 / 3

Mum

Görünümleri ve kokuları ile bizi mutlu eden mumlar, aslında dekorasyonların tamamlayıcı önemli parçalarından oluyorlar. Sadece eğlenceli formları nedeniyle satın aldığımız ve yakmaya kıyamadığımız mumlar elbette olmuştur. Peki siz nasıl bir mum aramıştınız?

Akşam yemeğine misafir var! Yemek masanızın dekoru ile göz kamaştırmak istiyorsanız, dekoratif mumları mutlaka kullanın. Sofranızın konseptine uygun mum modellerini tercih etmenizde yarar var. Aksi halde, sofra dekorasyonunuzun stili dışında kullanabileceğiniz mum göze çarpmayabilir ve tüm stili bozabilir. Banyolarınızdaki kokuyu gidermek için de kokulu mumları kullanabilirsiniz. Aromatik kokulu mumların eğlenceli formlarını tercih ederek, banyo dekorasyonlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Antreler de mumsuz olmaz! Kapı girişindeki dresuar üzerine konumlandıracağınız mumlar dekoratif bir görünüm eklerken, hoş kokuları ile sevdiklerinize güzel bir karşılama sunacaktır. Gelelim salon, oturma odalarınız için mum seçiminize! En çok vakit geçirdiğiniz alanlardan biri olan oturma odalarında mum seçerken, kokulu mu olmalı yoksa kokusuz mum mu olmalı iyi karar vermeniz gerekir. Mumluk gerektirmeyen, kavanoz mum modelleriyle de daha çarpıcı bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Mum Fiyatları

Mum fiyatları, marka, model ve ölçü gibi unsurlar nedeniyle farklılık göstermektedir. Hem zevkli olsun hem ucuz mum olsun diyenler için de Dekorazon.com bu arayışınızı karşılayacaktır. Evinizin tüm bölümlerinde kullanabileceğiniz, hoş kokulu mum çeşitliliği için Dekorazon.com’un mum kategorisini mutlaka inceleyin!