0
Filtrele

Mumluk

  • 1 / 7

Mumluk

Bir evin dekorasyonunda olmazsa olmaz aksesuarlardan biri de mumluklardır! Peki siz nasıl bir mumluk modeli aramıştınız? Öyle mumluklar var ki model ve formları ile oturma odalarınıza sımsıcak bir görünüm katarlar. İçine mum koyamasanız bile, dekorasyonlarınıza şık bir dokunuş eklerler.

Dekorazon.com’un mumluk çeşitliliği ile evinizin tarzına uygun bir mumluk modeli bulacaksınızdır. Ferforje mumluk modelleri ya da mumluk fenerler ile balkonlarınıza keyifli bir aydınlık katabilirsiniz. Cam mumlumluk ve seramik mumluklarla da oturma odalarınızın havasını tek bir dokunuş ile değiştirebilirsiniz. “Ofis için mumluk olur mu?” demeyin çünkü olur! Değişen trendler ve zevklerle birlikte sadece ev dekorasyonları değil, ofis dekorasyonlarının da ufak tefek eklemelere ihtiyacı olabiliyor. Metal mumluk modelleri bu değişim için iyi bir seçim olacaktır.

Mumluk Fiyatları

Mumluk fiyat aralıkları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurları nedeniyle farklılık göstermektedir. Hem ucuz hem de şık tasarımlı mumluk arayışında olanlara tavsiyemiz, Dekorazon.com’un mumluk kategorisine göz atmaları olacaktır. Hem ofis hem de ev dekorasyonlarının stiline uyumlu, her keseye hitap eden mumluk çeşitliliğini şimdi incelemeye ne dersiniz?