0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

15 ürün listeleniyor.

Mutfak Dolabı

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

15 ürün listeleniyor.

Mutfak Dolabı

Mutfağının havasını değiştirmek isteyenlere harika bir önerimiz var! Dekorazon.com’un birbirinden renkli ve kullanışlı mutfak dolapları ile hayalinizdeki mutfağa yalnızca birkaç “tık” ile sahip olabilirsiniz. Bardak ve tabaklarınızı konumlandırırken, dekorasyonlarınıza da farklı ve şık dokunuşlar yapacak mutfak dolap modelleri, Dekorazon.com’un dolap bölümünde sizi bekliyor!

Fransız ve İngiliz mutfak dekorasyonlarından ilham alan Country mutfak dolapları ya da en son çıkan modern mutfak dolapları ve Dekorazon.com’un diğer mutfak dolabı çeşitliliği uygun fiyatlarıyla karşınızda! Dar bir alana sahip mutfaklarınız için de beyaz mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Eskiden terek olarak isimlendirilen mutfak duvar raflarıyla dekoratif tabak ve bardaklarınızı nostaljik bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik mutfak duvar rafları, mutfak eşyalarınız için de fazladan kullanım alanı sağlar.

Ankastre modüllü mutfak dolabı modelleri, çekmeceli mutfak dolabı modelleri ve işlevselliği ile tarzınızı yansıtan daha pek çok mutfak dolabı çeşitleri kolay monte edebileceğiniz şekilde kapınıza kadar geliyor.

Retro mutfak raflarından, modern mutfak dolaplarına kadar, renk renk boy boy işlevsel, hazır mutfak dolaplar çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olmaya ne dersiniz? Avantajlı bir alışveriş için hemen Dekorazon.com’a girip mutfak dolaplarına göz atın!