0
Filtrele

Mutfak Saatleri

Mutfak Saatleri kategorisine ait ürün bulunamamıştır.

Mutfak Saatleri

Mutfakta yemek yaparken, vaktin nasıl geçtiğini fark edemeyenlerden misiniz? Endişelenmeyin, mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayacak sizi her daim zamandan haberdar edecek mutfak saatleri artık birkaç “tık” ötenizde!

Dekorazon.com’un mutfak saatleri modelleriyle mutfağınızın havasını tek bir dokunuş ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca yemek yaparken, bazı yemekler için saate bakmak önemli bir detaydır. Hem göz zevkinize hitap edecek hem de yemek pişirirken ihtiyacınız olacak mutfak saatleri vazgeçilmeziniz olacak!

Demlik figürlü mutfak saatleri, cupcake formlu mutfak saatleri, mıknatıslı mutfak saatleri ve zamanlayıcı mutfak saatleri gibi pek çok mutfak saati çeşidini Dekorazon.com’un saat bölümünden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca duvara asmak istemiyorsanız ya da duvarda asacak yeriniz yoksa mıknatıslı buzdolabına asabileceğiniz saatleri de tercih edebilirsiniz.

Mutfak Saatleri Fiyatları

Mutfağınıza şık ve samimi bir detay katacak mutfak saatleri fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Birbirinden renkli ve şirin figürlere sahip mutfak saati çeşitliliğimizi şimdi incelemeye ne dersiniz?