0
Filtrele

Mutfak Sticker

  • 1 / 2

Mutfak Sticker

Mutfak sticker’ları ile mutfaklar renkleniyor! Daha renkli ve sıcak bir mutfak dekorasyonu için mutfak sitcker’larını deneyebilirsiniz. Mutfakta geçirdiğiniz vakti de daha eğlenceli kılacak mutfak sticker’ları, silinebilir oldukları için oldukça kullanışlıdır.

Ayrıca sadece mutfak duvarlarınızı değil, mutfaktaki beyaz eşyalarınıza da sticker yapıştırarak renklendirebilirsiniz. Böylelikle beyaz eşyalarınıza daha hareketli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bulaşık makinesi kapak sticker’ı, buzdolabı sticker gibi beyaz eşya sticker modelleri ve ocak arkası sticker çeşitleri artık birkaç “tık” ötenizde!

Hem mutfak duvarlarınız hem de beyaz eşyalarınızda kullanabileceğiniz mutfak sticker’ları, duvar ve beyaz eşyalarınızın yüzeyine asla zarar vermez. Boş duvarlarınızı ya da zarar görmüş yüzeye sahip beyaz eşyalarınızı sticker ile kaplayarak yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mutfak Sticker Fiyatları

Dolu dolu bir mutfak konsepti sunacak mutfak sticker modelleri Dekorazon.com’da her bütçeye ve her zevke hitap ediyor! Mutfak sticker fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Siz de birbirinden harika mutfak sticker’ları ile yepyeni bir mutfak dekorasyonu yaratmaya ne dersiniz?