0
Filtrele

Nevresim Takımı

  • 1 / 12

Nevresim Takımı

1Nevresim takımları, her ne kadar dekorasyonunuzu güzelleştiren bir detay olsa da, yatak odaları için önemli bir ihtiyaçtır. Sık sık değiştirmek istediğimiz nevresim takımlarının rengini, desenini, ölçülerini hemen hemen her zaman yatak odalarımıza göre bulamayabiliyoruz. Dekorazon.com’un nevresim takımı çeşitliliği bu durumu ortadan kaldırıyor! Hem kesenize uygun hem de yatak odanızın tarzına uygun renk renk nevresim takımları, “birkaç” tık ile kapınıza kadar geliyor.

Desenlerin ve renklerin büyüleyici etkisine sahip nevresim takımları ile yatak odalarınıza şık bir stil katmaya ne dersiniz? Huzurlu ve şık bir yatak odası konsepti için mobilyalar kadar nevresim takımı seçimi de çok önemli bir yere sahiptir. Seçtiğiniz nevresim takımı modelleri desen ve renk oyunları ile yatak odalarınızı olduğundan daha geniş gösterebilir, daha konformist bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Saten, pamuk ve koton kumaş seçeneklerini modern ve zarif desenleri ile buluşturan Dekorazon.com’un birbirinden şık nevresim takımları, adeta görsel bir şov sunarak kusursuz bir dekorasyon yaratıyor. Dekorazon.com, çeyizine özel parçalar eklemek ya da yatak odası dekorasyonlarını yenilemek isteyenler için seçkin ve kaliteli markaların nevresim takımı modellerine en uygun fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyor. Kolay yıkanabilen kumaşlara sahip tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları, yatak odalarınızı süsleyen önemli detaylardan biri oluyor. Sevimli desenleri ile ilgi odağı olan lisanslı bebek nevresim takımları ve çocuk nevresim takımları ise miniklerin hayal dünyalarına ortak olurken, genç odalarına renkli bir stil kazandırıyor.

Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımı ve tek kişilik nevresim takımı fiyatları, markaları, kullanılan malzemesi ve ebatları nedeniyle farklılık gösterir. İpek kumaşlı nevresim takımı modelleri ve ince el işçiliği ile yapılan nevresim takımları, %100 pamuk ya da koton nevresim takımı çeşitlerine göre fiyatları biraz daha yüksektir. Genellikle %100 pamuk nevresim takımları her keseye ve zevke hitap ettiği için daha çok tercih edilir. Cemil İpekçi, Brielle By Taç, Dantela Vita, Eponj Home, İstikbal, İşbir Yatak, Nevresim Dünyası, Taç, Walls Home, Soley gibi nevresim takımlarında en çok tercih edilen markaların uygun fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.