0
Filtrele

Mutfak Önlüğü

  • 1 / 3

Mutfak Önlüğü

Yemek hazırlarken kıyafetinize gelecek lekelerden korunmanın en şık yolu mutfak önlükleri! Desenlerine hayran kalacağınız birbirinden şık mutfak önlükleri ile yemek hazırlarken özgürce hareket edebilirsiniz! Önlüklerinizle birlikte takım yapabileceğiniz fırın eldiveni ve tutacaklar da mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak.

Ayrıca yanmaz kumaştan yapılmış mutfak eldiveni ve tutacakları sıcak sunumlarınız için kurtarıcı mutfak aksesuarlarından biridir. Hem mutfağınızın stiline uyumlu hem de sizin stilinize uyumlu birbirinden şık önlük takımları, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha hijyenik ve keyifli bir hale getirecektir. Anti bakteriyel, terletmeyen, leke tutmayan kumaşlardan yapılmış mutfak önlüklerini eminiz ki siz de çok beğeneceksiniz. Dekorazon.com’un mutfak önlük modelleri ayrıca sevdikleriniz için de eğlenceli bir hediye alternatifi olacaktır. Önlük eldiven ve tutacaktan oluşan birbirinden kullanışlı, mutfak dekorasyonunuzla uyum sağlayacak mutfak önlük setlerini şimdi keşfetmeye ne dersiniz?

Önlük Eldiven Tutacak Fiyatları

Birbirinden şık önlük eldiven ve tutacakların fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hemen şimdi Dekorazon.com’a girip önlük eldiven ve tutacak modellerinden hem bütçenize uygun hem de mutfağınızın stiline uygun olanı sipariş verin, fırsatları kaçırmayın!